KSW 44: Krucyfiks! Michał Materla rozbił Martina Zawadę w drugiej rundzie! [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki (KSW)
Foto: Sebastian Rudnicki (KSW)

W drugiej najważniejszej gali KSW 44 w trójmiejskiej Ergo Arenie były mistrz wagi średniej Michał Materla (26-6) znokautował w drugiej rundzie Martina Zawadę (28-15-1).

Walka zakończyła się technicznym nokautem po obijaniu twarzy Zawady przez Materlę, który wykluczył krucyfiksem obie ręce rywala i niemiłosiernie obijał jego twarz. Sędzia starcia Łukasz Bosacki zmuszony był przerwać starcie.

Niezwykle intensywna pierwsza runda starcia. W początkowej fazie rundy Michał Materla wylądował na macie po mocnym prawym prostym Zawady, ale walka szybko wrócił do stójki. Później inicjatywę przejął Michał Materla, który obalił Martina Zawadę, wykluczył krucyfiksem obie ręce rywala i niemiłosiernie obijał twarz rywala. Zawadzie jednak udało się uciec z niewygodnej pozycji, ale Materla nie pozwolił mu wrócić do stójki i pracował nad uzyskaniem dosiadu. Ten zdołał uzyskać na kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy, gdzie zasypał rywala gradem ciosów. Zawada jednak zdołał dotrwać do gongu kończącego pierwszą rundę.

Druga odsłona to szybkie obalenie ze strony Materli, który ponownie wykluczył obie ręce Zawady i obijał twarz Martina Zawady. I choć Niemiec polskiego pochodzenia próbował uciec z niewygodnej pozycji, to Materla nie dał mu na to szans i rzucał mnóstwem ciosów na twarz Zawady, a sędzia pojedynku, Łukasz Bosacki widząc brak możliwości obrony przez Zawadę przerwał pojedynek.

Michał Materla tym samym wrócił na zwycięską ścieżkę!

KOMPLET WYNIKÓW GALI KSW 44 W ERGO ARENIE