KSW 43 – jak oglądać w telewizji i internecie

Informacje na temat transmisji sobotnie gali KSW 43, która odbędzie się we Wrocławiu. 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się druga w 2018 gala największej polskiej organizacji MMA – KSW 43.

W walce wieczoru po raz pierwszy w historii zobaczymy starcie dwóch obcokrajowców. Roberto Soldic (13-2) w pierwszej obronie mistrzostwa wagi półśredniej zmierzy się z Dricusem Du Plessisem (11-1). Fani są niezwykle ciekawi rezultatu tej walki, co pokazuje zainteresowanie wszelakimi materiałami z tą dwójką w roli głównej.

Damian Janikowski (2-0) stoczy trzeci zawodowy pojedynek, a jego rywalem będzie niebezpieczny Anglik – Yannick Bahati (8-3, 1 N/C). Między panami iskrzy od momentu ogłoszenia walki, głównie za sprawą „Czarnej Mamby”, który regularnie prowokował Polaka w mediach społecznościowych.

Wyłoniony zostanie również nowy mistrz wagi ciężkiej. O tytuł powalczą Michał Andryszak (20-6, 1 N/C) i debiutujący w organizacji Philip De Fries (14-6, 1 N/C). Polski zawodnik przyzwyczaił fanów do błyskawicznych skończeń i tym razem także lepiej nie mrugać.

Kolejny występ zanotuje były mistrz w wadze piórkowej Artur Sowiński (18-9, 1 N/C), który będzie starał się przełamać serię zwycięstw niepokonanego Salahdine Parnasse (10-0-1).

Kontrowersyjny Normane Parke (23-6-1, 1 N/C) powróci do okrągłej klatki KSW po dwóch starciach z Mateuszem Gamrotem. Tym razem umiejętności Irlandczyka przetestuje doświadczony Łukasz Chlewicki (14-7-1), dla którego kolejna porażka będzie oznaczać rozbrat z największą polską organizacją MMA.

David Zawada (15-3) będzie starał się przedłużyć serię zwycięstw, a zarazem zbliżyć do kolejnej walki o pas mistrzowski, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący w KSW – Michał Michalski (6-2).

Będziemy także świadkami drugiej walki w historii KSW w kategorii koguciej. Kamil Selwa (10-6) podejmie Antuna Racica (20-8-1). Zwycięzca pojedynku zrobi poważny krok w kierunku mistrzostwa w tej dywizji.

Galę otworzy dwóch młodych prospektów. Maciej Kazieczko (3-1) postara się zamazać plamę z ostatniego występu, a jego rywalem będzie niepokonany Maciej Kaliciński (3-0, 1 N/C). Iskry gwarantowane.

Pełna rozpiska

Walka o pas kategorii półśredniej:

77kg: Roberto Soldić (13 – 2) vs. Dricus Du Plessis (11 – 1)

84kg: Damian Janikowski (2 – 0) vs. Yannick Bahati (8 – 3)

Walka o pas kategorii ciężkiej:

120kg: Michał Andryszak (20 – 6) vs. Phil De Fries (14 – 6)

 

Pozostałe:

66kg: Artur Sowiński (18 – 9) vs. Salahdine Parnasse (10 – 0 – 1)
70 kg: Łukasz Chlewicki (14 – 7 – 1) vs. Norman Parke (23 – 6 – 1)
77kg: Michał Michalski (6 – 2) vs. David Zawada (15 – 3)
61kg: Kamil Selwa (10 – 6) vs. Antun Račić (20 – 8 – 1)
70kg: Maciej Kazieczko (3 – 1) vs. Maciej Kaliciński (3 – 0)

Jak oglądać galę w telewizji i internecie?

Tym razem wydarzenie KSW nie będzie transmitowane w systemie PPV. Oznacza to, że gala będzie dostępna w telewizji Polsat oraz Polsat Sport. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:oo czasu polskiego, na początku na antenie Polsatu Sport. Już od 20:05 transmisja dostępna będzie również w otwartym Polsacie.

Ponadto KSW oferuje również transmisje internetową, na specjalnie przeznaczonej do tego platformie KSWTV.com. Usługa jest natomiast płatna, jej koszt to 7 zł. W zamian jednak gala dostępna będzie 72 godziny po zakończeniu wydarzenia, ponadto można będzie ją przewijać w dowolnym momencie. Będzie również możliwość wybrania wersji językowej, gala komentowana będzie w języku polskim oraz angielskim. Możliwość zajrzenia za kulisy kamerami backstage i Ring Girls jest dodatkowym smaczkiem, którego nie zobaczycie nigdzie indziej.

Oficjalne zwiastuny gali