MMA PLBez kategoriiKsiążka “Pierwsze Kroki MMA” – 4 powody, dlaczego warto ją zdobyć

Książka “Pierwsze Kroki MMA” – 4 powody, dlaczego warto ją zdobyć

Foto: Pierwsze Kroki MMA

Jesteś początkującym adeptem MMA, który dopiero zapoznaje się z tą jakże piękną dyscypliną sportu? Książka pt. “Pierwsze Kroki MMA” autorstwa Huberta Lotta przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

O wszystkich szczegółach, dotyczących budowy książki i jej powstaniu już pisaliśmy, więc jeśli interesuje Cię jak zbudowany jest podręcznik oraz jak postawić pierwsze kroki, koniecznie przejdź do poniższego artykułu:

Zanim podamy trzy ważne powody, które pomogą w zdobyciu książki, pokażemy kulisy jej drukowania:

Maszyna ruszyła! 🔥🔥🔥Mały urywek zza kulis produkcji naszej książki 📚Już teraz możecie składać zamówienia poprzez nasza stronę internetową 💻🌍https://pierwszekrokimma.pl/Książka wraz z owijkami bokserskimi już teraz za 69zł 👌Extreme Hobby DBX BUSHIDO Bite&Fight Sklep SFD cancer FIGHTERS InTheCage.pl MMA.pl Grypsiak.pl Hubert Lotta

Opublikowany przez Pierwsze Kroki MMA Piątek, 13 grudnia 2019

 

1. Poznasz tajniki sportów walki

Kickboxing, zapasy, brazylijskie ju-jitsu to trzy płaszczyzny, na których bazuje MMA – tak w najprostszy sposób można wytłumaczyć czym są mieszane sztuki walki. Wśród starszej publiczności często popularne jest stwierdzenie, że MMA to “zwykłe mordobicie zamkniętych w klatce ludzi”. Pora pożegnać się z takimi stereotypami. W książce “Pierwsze Kroki MMA” najprostsze ciosy, uniki, techniki oraz obrony wytłumaczone są od A do Z. Ci, którzy stygmatyzują mieszane sztuki walki, po zapoznaniu z tego typu książką na pewno zmienią nastawienie.

2. Przekonasz się czym naprawdę jest MMA

Jeśli jesteś osobą, która nie chce czynnie uprawiać MMA, ale chętnie oglądasz poczynania wojowników, “Pierwsze Kroki MMA” również może Ci się przydać. Zapoznanie się ze wszystkimi tajnikami pozwoli Ci lepiej czytać zachowanie zawodników podczas walki. Będziesz mógł śmielej nazwać się ekspertem. 🙂

3. Wesprzesz fundację Cancer Fighters

Każde dwa złote wpada na konto znanej w polskim świecie sportów walki fundacji Cancer Fighters, której ambasadorką są m.in. Joanna Jędrzejczyk, Michał Materla, Jan Błachowicz czy nawet znany kulturysta Michał Karmowski. Głównym celem fundacji jest motywacja dzieci i młodzieży do walki z chorobą nowotworową. Cancer Fighters finansuje profilaktykę zdrowotną, refunduje koszty leczenia oraz kupuje placówkom niezbędny sprzęt medyczny.

4. Zdobędziesz trenera

Jeżeli nabędziesz już książkę w legalny sposób w internetowym sklepie, wraz z nią otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, na której będziesz miał bezpośredni kontakt z Hubertem Lotta, autorem projektu. Na grupie tej będzie on zamieszczał filmy z prezentowanych w książce technik, które sprawią Ci najwięcej problemów. Będziesz mógł wysłać swój film prezentując wykonaną przez Ciebie technikę do oceny Huberta, który stanie się w pewnym stopniu Twoim trenerem.

Nie czekaj! Już teraz przy zakupie w przedsprzedaży, do egzemplarza otrzymasz owijki bokserskie firmy Bushido gratis!

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Koniecznie odwiedź oficjalny sklep, aby do niego przejść kliknij TUTAJ.