MMA PLBoksKrzysztof Włodarczyk wykreślony ze światowego rankingu EBU. Jego reakcja na tę wieść była niecodzienna [WIDEO]

Krzysztof Włodarczyk wykreślony ze światowego rankingu EBU. Jego reakcja na tę wieść była niecodzienna [WIDEO]

Krzysztof Włodarczyk to były mistrz świata wagi cruiser, który ciągle ma wysokie aspiracje sportowe. Jeden z najlepszych pięściarzy w Polsce w ostatnich latach został jednak wykreślony ze światowego rankingu EBU.

“Diablo” po osobistych perypetiach, wraca w końcu do ringu. Już w sobotę bowiem wystąpi na gali GIA Challenger’s Boxing Night, gdzie zmierzy się z Argentyńczykiem Maximiliano Gomezem.

Starcie to ma być trampoliną dla Polaka do walki o najwyższe cele. Chociaż jest pewien problem…

Krzysztof Włodarczyk wykreślony ze światowego rankingu EBU. Jego reakcja na tę wieść była niecodzienna [WIDEO]

Problem polega na tym, że “Diablo” został usunięty z rankingu EBU, o czym sam nie wiedział. Informację tę przekazał pięściarzowi dziennikarz TVP Sport Mateusz Fudala.

W mediach społecznościowych dziennikarz ten zamieścił fragment wywiadu z Krzysztofem Włodarczykiem, który nie ukrywał zdziwienia z powodu wykreślenia go z wspomnianego rankingu.

Jego reakcję możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Były zawodnik UFC rzucił wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego!

Adam Wieczorek (10-2) za pomocą mediów społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku Szymona Kołeckiego (10-1). Medalista olimpijski postanowił rozstać się z największą organizacją w naszym kraju.

Artur Szpilka przymierzany do mocnego prospekta! Polak znów zamelduje się w ringu?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) jest przymierzany do walki z mocnym prospektem wagi ciężkiej. Co ciekawe już nie pierwszy raz mówi się o potencjalnym starciu ”Szpili” z niepokonanym dotąd Alenem Babićiem (9-0, 9 KO).

Daniel Cormier o radości po zwycięstwie Teixeiry: Nie chodzi o to, że nie kibicowaliśmy Janowi!

Nie dało się ukryć, że Daniel Cormier (22-3) był przeszczęśliwy po zwycięstwie Glovera Teixeiry (33-8), który został nowym mistrzem UFC w wadze półciężkiej. ”DC” teraz postanowił skomentować swoje zachowanie po walce Teixeira-Błachowicz.

Menadżerka Błachowicza komentuje utratę pasa: Coś nie zagrało!

Dorota Jurkowska narzeczona i menadżerka Jana Błachowicza (28-9) postanowiła w mediach społecznościowych skomentować stratę pasa w wadze półciężkiej.