MMA PLBoksKrzysztof Włodarczyk w więzieniu! Pięściarz złapany na gorącym uczynku!

Krzysztof Włodarczyk w więzieniu! Pięściarz złapany na gorącym uczynku!

Foto: Wikimedia Commons

Krzysztof Włodarczyk w więzieniu! Znany polski pięściarz będzie musiał odsiedzieć karę pozbawienia wolności, bowiem został złapany na gorącym uczynku!

Powrót “Diablo” do startów potrwa zatem dłużej, niż spodziewali się tego fani. Pięściarz ostatnio walczył z problemami zdrowotnymi, a teraz na dodatek doszły do tego problemy z prawem.

Krzysztof Włodarczyk w więzieniu! Pięściarz złapany na gorącym uczynku!

Jak donosi bowiem Super Express, Włodarczyk został złapany na jeździe bez prawa jazdy, a ze względu na nałożony na niego zakaz sądowy dotyczący poruszania się pojazdami mechanicznymi, musi teraz ponieść karę.

Włodarczyk trafił do więzienia na pięć miesięcy. Na wolność wyjdzie dopiero w czerwcu. Jak Super Expressowi wyznał promotor Włodarczyka – Andrzej Wasilewski, za kratki pięściarz trafił w miniony piątek.

Krzysztof Włodarczyk ostatni raz w ringu widziany był 2019 roku. Na ówczesnej listopadowej gali w Zakopanem pokonał na punkty Taylora Mabikę. Od tamtej pory pozostawał nieaktywny.

Zobacz także:

Nagrody MMA.pl 2020 POLSKA: Odkrycie Roku – Patryk Kaczmarczyk

Rok 2020 z pewnością należał do Patryka Kaczmarczyka (5-0). I to właśnie jemu najbardziej należy się tytuł Odkrycia Roku w polskim MMA!

Jan Błachowicz nie wyklucza sparingów z legendą KSW: Ma dziwny styl, będziemy o tym myśleć!

Jan Błachowicz (27-8) szóstego marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Podczas UFC 259 zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0). Nigeryjczyk po następnym triumfie postanowił przejść do wyższej wagi. ”Cieszyński Książę” nie wyklucza sparingów z legendą KSW!