MMA PLBoksKrzysztof Włodarczyk chce najgłośniejszych walk z Polakami! Padają dwa konkretne nazwiska!

Krzysztof Włodarczyk chce najgłośniejszych walk z Polakami! Padają dwa konkretne nazwiska!

Krzysztof Włodarczyk wrócił już na sportowe tory i planuje swoją najbliższą przyszłość! “Diablo” w rozmowie z TVP Sport wskazał dwa najgłośniejsze w polskim boksie nazwiska, z którymi chętnie widziałby się w ringu!

Krzysztof Włodarczyk
Foto: TVP Sport

“Diablo” swoją najbliższą walkę stoczy w najbliżśzą sobotę 6 listopada. Wystąpi on w Nowym Sączu na gali GIA Challenger’s Boxing Night 3, gdzie skrzyżuje rękawice z Maximialiano Jorge Gomezem.

Będzie to walka wieczoru tego wydarzenia.

Krzysztof Włodarczyk chce najgłośniejszych walk z Polakami! Padają dwa konkretne nazwiska!

Co prawda walka z Argentyńczykiem dopiero przed Polakiem, to ten już ma na oku kolejnych rywali. W rozmowie z TVP Sport podał dwóch kandydatów do walki z nim:

“Cały czas rozmawiamy z Andrzejem Wasilewskim na ten temat i podtrzymuję to, co powiedziałem: jestem za walką z Arturem Szpilką, uzgodnimy wagę i możemy się smarować w ringu. W grę wchodzi także drugi polsko-polski pojedynek z Łukaszem Różańskim. Myślę, że nasza walka w Rzeszowie, który kocha boks, mogła by odbić się głośnym echem. Fajnie byłoby zmierzyć się najpierw z jednym, a potem z drugim”

Cała rozmowa do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot ceniony w UFC! Były podwójny mistrz KSW rezerwowym w walce ścisłej czołówki?

To byłoby mega pozytywne zaskoczenie. Według Macieja Turskiego nasz reprezentant Mateusz Gamrot (19-1) miał być zawodnikiem rezerwowym w starciu na szczycie wagi lekkiej. Mowa o sobotnim pojedynku na gali UFC 268.

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf! Widzieliście?

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis