MMA PLCiekawostkiKrzysztof Stanowski zrzuca medialną bombę! Zaprezentował “Dziennikarskie Zero” po wizycie w Wieluniu

Krzysztof Stanowski zrzuca medialną bombę! Zaprezentował “Dziennikarskie Zero” po wizycie w Wieluniu

Dziennikarz i współwłaściciel Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski zrzuca medialną bombę po wizycie w Wieluniu. Stanowski wczoraj odbył wizytę w Urzędzie Miasta w Wieluniu, gdzie rozmawiał z burmistrzem Pawłem Okrasą w sprawie organizacji gali MMA VIP 4.

Krzysztof Stanowski

Stanowski jest przeciwnikiem organizacji nadchodzącej imprezy z powodu zaangażowania w ten projekt jednego z największych gangsterów lat ’90 – Andrzeja Z. ps. Słowik, którego Marcin Najman na konferencji prasowej przed MMA VIP 4 przedstawił jako “bossa organizacji”.

Od tamtego momentu, Stanowski namawia media i sponsorów do bojkotu gali MMA VIP 4, którą określa mianem “gali mafijnej”.

Krzysztof Stanowski zrzuca medialną bombę! Zaprezentował “Dziennikarskie Zero” po wizycie w Wieluniu

Dlatego też Stanowski zdecydował się na wizytę w Wieluniu, gdzie namawiał miejscowego burmistrza Pawła Okrasę do zerwania umowy na wynajem hali dla organizatorów tej “haniebnej” jego zdaniem imprezy.

Wczorajsza wizyta dziennikarza w Wieluniu odbiła się w mediach bardzo szerokim echem. Mnóstwo wiadomości na jej temat znajdziecie na łamach www.mma.pl

Teraz natomiast zapraszamy do obejrzenia najnowszego “Dziennikarskiego Zera”, które Krzysztof Stanowski nagrał po wizycie w Wieluniu i spotkaniu z burmistrzem Pawłem Okrasą:

Zobacz także:

High League 2: Awantura! Denis Załęcki wypłacił liścia Kwiecińskiemu! [WIDEO]

Podczas dzisiejszych ”Rundek” było naprawdę grubo. Denis Załęcki podczas face to face postanowił spoliczkować Alana Kwiecińskiego. Do ich starcia dojdzie piątego lutego na High League 2 w Tauron Arenie.

Krzysztof Klaczek przywita Dawida Śmiełowskiego w klatce KSW!

Znany już fanom KSW Krzysztof Klaczek (12-7, 3 KO, 4 Sub) przywita w okrągłej klatce niepokonanego, czołowego zawodnika znad Wisły. Rywalem „Cage Mastera” na gali KSW 67 w Warszawie będzie kończący wszystkie starcia przed czasem, Dawid Śmiełowski (8-0, 6 KO, 2 Sub). Starcie, do którego dojdzie 26 lutego w Global EXPO, odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Dantejskie sceny w Wieluniu! Pełno policji, burmistrz zamyka drzwi!

W Wieluniu dalej jest gorąco! Burmistrz postanowił zamknąć drzwi ratusza dla mieszkańców i mediom. Powód? Krzysztof Stanowski nagrywa z nim materiał i odpowiada na trudne pytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis