MMA PLMarcin NajmanKrzysztof Stanowski ostro skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana na MMA VIP 3!

Krzysztof Stanowski ostro skomentował nadchodzącą walkę Marcina Najmana na MMA VIP 3!

Krzysztof Stanowski za pomocą twittera postanowił skomentować nadchodzącą walkę Marcina Najmana. Dziennikarz jest zażenowany takim posunięciem ze strony ”El Testosterona”.

Stanowski

Najman postanowił, że ponownie wróci ze sportowej emerytury. Będzie to walka wieczoru MMA VIP 3, która dwudziestego dziewiątego października odbędzie się w Częstochowie. Były pięściarz skrzyżuje rękawice z… Ryszardem ”Szczeną” Dąbrowskim. ”Szczena” jest rekordzistą organizacji – jeśli mówimy o najszybszym zwycięstwie. 

Stanowski komentuje!

Krzysztof Stanowski postanowił krótko skomentować nadchodzącą walkę Marcina Najmana. 

Słuchajcie, trochę wypadłem z obiegu i chyba nie rozumiem. Pozwólcie mi zrozumieć: Marcin Najman jednak wrócił do ringu i teraz będzie walczył z przeciwnikiem, który najbardziej jest znany z pobicia żony i dziecka?

Spięcia na linii Marcin Najman – Krzysztof Stanowski zaczęły się po walce z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem na Fame MMA 6, która zakończyła się porażką byłego boksera. Jeden ze współwłaścicieli Kanału Sportowego ironicznie skomentował wówczas występ Marcina Najmana.

Od tego czasu panowie przy różnych okazjach wbijali sobie wzajemnie szpileczki. Marcin Najman i Krzysztof Stanowski wytykali sobie niefortunne wypowiedzi i zachowania.

Zobacz także:

Artur Waluś walczy o życie w szpitalu po ciężkim nokaucie na gali PunchDown 5! Widzieliście?

Mamy złe informacje po wczorajszej gali PunchDown 5. Artur Walczewski ponownie wystartował w turnieju na liście. ”Waluś” w drugim pojedynku został znokautowany. Teraz okazuje się, że były strongman jest w ciężkim stanie i walczy o życie w szpitalu.

Boli was potężny youtuber? Paul vs Mike Tyson w lutym 2022 roku!

No tak. Świat staje na głowie, albo po prostu się zmienia. Wielu z was boli jakikolwiek potężny youtuber, a oni otrzymują coraz głośniejsze walki. Tym razem jeden z braci Paul zmierzy się z Mikiem Tysonem! Youtuber vs Mike Tyson? To brzmi jak żart, ale żartem nie jest!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis