Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMarcin NajmanKrzysztof Stanowski kupił książkę Marcina Najmana. Podał jej cenę i objętość: “Drogo”

Krzysztof Stanowski kupił książkę Marcina Najmana. Podał jej cenę i objętość: “Drogo”

Popularny polski dziennikarz sportowy i polityczny Krzysztof Stanowski kupił książkę Marcina Najmana. Znany ze swojego prześmiewczego stylu pismak skomentował cenę i objętość nowej pozycji wydanej przez “El Testosterona”.

Krzysztof Stanowski kupił książkę Marcina Najmana

Marcin Najman wydał książkę pt. “Ojciec chrzestny polskich Freak Fightów”. Na stronie internetowej umożliwiającej jej zakup, tak jest ona zapowiadana:

“Ksiazka ta opowiada o fenomenie Freak Fightów, które w Polsce swą popularnością biją wszelkie rekordy. Marcin Najman uznany jest za prekursora tego typu starć. Jego walka z Mariuszem Pudzianowskim uznawana jest za pierwszy Freak Fight w Polsce.

Następnie jako niekoronowany król tej dziedziny sportowo rozrywkowej przeszedł niemal przez wszystkie najwieksze organizacje Freak Fightowe. Ujawnia wiele smaczków dotyczących kulis organizacji tych walk oraz całego show-biznesu.”

Krzysztof Stanowski kupił książkę Marcina Najmana. Podał jej cenę i objętość: “Drogo”

Książkę Najmana kupił m.in Krzysztof Stanowski. Można się domyślać jaki będzie cel jego nowego zakupu, ale już samym podaniem ceny i objętości wydał on pierwszą opinię o publikacji “El Testosterona”:

“Przyszło

Drogo (54 zł), jak na ledwie 107 stron dużym drukiem i w małym formacie, ale czuję, że było warto!”

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis