MMA PLCiekawostkiKrzysztof Stanowski dostaje pogróżki po krytyce “Słowika” w MMA VIP: Napierd**my się w open, frajerze?

Krzysztof Stanowski dostaje pogróżki po krytyce “Słowika” w MMA VIP: Napierd**my się w open, frajerze?

Dziennikarz sportowy i właściciel Kanału Sportowego, a ostatnimi czasy coraz bardziej opiniotwórcza persona – Krzysztof Stanowski dostaje pogróżki w mediach społecznościowych po krytyce angażu “Słowika” przez organizację MMA VIP.

Przypominamy, że Andrzej Z. ps. “Słowik” w minioną sobotę został ogłoszony “bossem” organizacji MMA VIP, czym Marcin Najman wraz ze swoją świtą mieli przebić angaż Don Kasjo przez organizację Prime Show MMA.

MMA VIP swoją decyzją zrobiło ogromny szum wokół siebie, ale szum ten jest raczej negatywny, niż pozytywny, bowiem wg wielu opinii angaż byłego gangstera, który w latach ’90 niszczył życie uczciwym ludziom jest przesadą, nawet w świecie MMA.

Krzysztof Stanowski dostaje pogróżki po krytyce “Słowika” w MMA VIP: Napierd**my się w open, frajerze?

Największym krytykiem angażu “Słowika” przez MMA VIP został Krzysztof Stanowski. Od kliku dni zachęca on kibiców do bojkotu wydarzenia, a sponsorów o wycofywanie się ze wsparcia najbliższej gali MAM VIP 4. Gali, która zaplanowana jest na dzień 25 lutego.

Działania Stanowskiego spotykają się też u niektórych z krytyką. Na Twitterze, Stanowski zamieścił prywatną wiadomość, jaką otrzymał od jednego ze swoich antyfanów, który w pogróżkach sugeruje dziennikarzowi walkę w kategorii open:

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Co wy na to?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

MMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

Zmian może być naprawdę dużo przed galą MMA VIP 4, która planowana jest na dwudziestego piątego lutego. Marcin Najman w mediach społecznościowych zasugerował, że nową lokalizacją może być Pruszków. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Prezydenta.

Lewandowski o sytuacji z Słowikiem na konferencji MMA VIP: Najman już widać granic nie czuje żadnych!

Martin Lewandowski pojawił się w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym. Widz poprosił jednego z właścicieli KSW, aby skomentował ogłoszenie organizacji MMA VIP, po którym w internecie zawrzało. Lewandowskiego twierdzi, że ”El Testosteron” nie czuje już żadnych granic!