MMA PLKSWKrzysztof Soszyński po KSW 54: Mateusz Gamrot ma duże szanse w UFC! [WIDEO]

Krzysztof Soszyński po KSW 54: Mateusz Gamrot ma duże szanse w UFC! [WIDEO]

Krzysztof Soszyński (26-12-1) pojawił się w Polsce, a już niebawem zobaczymy efekty jego współpracy z KSW. Wojownik z polski mający kanadyjskie obywatelstwo skomentował po angielsku wczorajszy 54 event. Weteran UFC jest przekonany, że Mateusz Gamrot (17-0) poradzi sobie w największej organizacji na świecie.

W walce wieczoru KSW 54 pas kategorii lekkiej udanie obronił niesamowity Mateusz Gamrot (17-0), który nie miał łatwego zadania. Reprezentant Czerwonego Smoka po całym dystansie pokonał Mariana Ziółkowskiego (21-8-1). Sędziowie byli zgodni punktując (2×50-45, 49-46).

Krzysztof Soszyński: Na pewno bardzo dużo osiągnie!

Krzysztof Soszyński weteran UFC jest przekonany, że Mateusz Gamrot (17-0) poradzi sobie w amerykańskim gigancie. ”Polish Experiment” zwrócił uwagę na treningi naszego reprezentanta w American Top Team. 

Na pewno bardzo dużo osiągnie. Wiem, że nie wyszła mu do końca ta walka tak jak chciał. Widziałem, że pomiędzy czwartą i piątą rundą był zły. Słyszałem, że trenuje w ATT. Dobrze trenuje, podobno uczy nawet tam chłopaków, ma duży zespół. W Polsce pokazał, że jest championem dwóch wag. Ma bardzo dużą szansę wejść do UFC.

Cała rozmowa poniżej:

Wojownik pochodzący z Stalowej Woli to również świetny aktor. Soszyński grał jedną z głównych ról czarnej postaci w filmie ”Smak Zemsty”. Był też epizod w odcinku CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas czy udział w programie telewizyjnym Sports Science.

Zobacz także:

Karol Bedorf odpowiada na słowa Kity! Będzie walka?

Były mistrz jak widać jest zaskoczony słowami ”Masakry”. Kita w mocnych słowach wypowiedział się o Bedorfie i Grabowskim po walce

KSW 54 – wyniki

To był wspaniały wieczór z emocjami. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.