MMA PLFAME MMAKrzysztof Rozpara wyjaśnia aferę medyczną publicznie po raz pierwszy! [WIDEO]

Krzysztof Rozpara wyjaśnia aferę medyczną publicznie po raz pierwszy! [WIDEO]

Krzysztof Rozpara zabrał głos! Jeden z właścicieli FAME MMA postanowił odpowiedzieć na pytanie czy w sobotę pojawił się na gali PRIME SHOW MMA. Co ciekawe Rozpara miał zawitać do Atlas Areny w stroju… ratownika medycznego!

Rozpara

O całej sytuacji poinformował Kasjusz Życiński zaraz po swoim pojedynku. Jeszcze wcześniej o zaistniałej sytuacji poinformował w studiu PRIME SHOW MMA.

Sami zobaczcie:

Rozpara odpowiada: Byłem faktycznie!

Krzysztof Rozpara w rozmowie z naszym portalem skomentował całą  sytuację.

Konkurencja to konkurencja kopiuje z nas i to czasem jeden do jednego, że to staje się niesmaczne (że można tak kopiować). Trochę inwencji/kreatywności by się przydało. Cieszę się, że my jesteśmy cały czas krok/dwa do przodu i robimy swoje (…)  Tak ja niczemu nie zaprzeczam. Byłem mało tego, że byłem. Byłem faktycznie w stroju ratownika medycznego może nie ratownika, bo uprawnień nie mam tylko w stroju ratownictwo medyczne. Moja narzeczona jest lekarzem, wspólnie z nią mamy firmę, która zajmuje się zabezpieczeniem medycznym imprez. Mamy swój zespół, swoją karetkę i wczoraj jako podwykonawca moja narzeczona miała pracować jako lekarz zawodów na gali w Atlas Arenie. Ja tam też byłem na miejscu, wchodziłem tam na Atlas Arenę razem ze zespołem zabezpieczenia. No nie wiem, Paweł Jóźwiak nagle chyba zmienił zdanie, bo jako podwykonawca mieliśmy umowę z organizacją PRIME na tą usługę. Dwie, albo trzy godziny wcześniej jak tu widzieliśmy się z Pawłem w hotelu to zapraszał mnie na galę, więc jakaś kuriozalna sytuacja (…) No właśnie podłapywanie… To moi zawodnicy, za moją zgodą/organizacją walczyli na tej gali, a nie odwrotnie, więc ja przepraszam komuś się coś pomyliło (…) To jakiś kompletny kuriozum. Wchodzimy zespół zabezpieczenia medycznego – wchodziliśmy tam chyba w 8 czy 9 osób nagle z naprzeciwka biegnie Paweł Jóźwiak na czele 20/30 rosłych chłopów/ochroniarzy i do mnie po prostu jakieś pretensje. No prześmieszna sytuacja.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA: Jest decyzja! Don Kasjo zostaje pozwany na kwotę milion złotych! Co wy na to?

Kiedy dwa miesiące temu „Don Kasjo” ogłosił, że kończy współpracę z organizacją FAME MMA wiele osób było w ciężkim szoku. Okazuje się, że odejście Kasjusza z FAME wiąże się z dużymi konsekwencjami.

Kossakowski komentuje przegraną z Kapelą i apeluje o rewanż: Melanżowałem cały czas! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski zabrał głos po wczorajszej przegranej na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Były dziennikarz TVP Info przegrał już w pierwszej odsłonie z Jasiem Kapelą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis