MMA PLFAME MMAKrzysztof Rozpara wspiera Stanowskiego w konflikcie z Najmanem: Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali

Krzysztof Rozpara wspiera Stanowskiego w konflikcie z Najmanem: Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali

Jeden z właścicieli organizacji FAME MMA Krzysztof Rozpara wspiera Krzysztofa Stanowskiego w jego medialnym konflikcie z Marcinem Najmanem, którego podstawą jest angaż przez MMA VIP byłego gangstera i lidera mafii pruszkowskiej – Andrzeja Z. ps. “Słowik”.

Krzysztof Rozpara

Rozpara swoje stanowisko w sprawie zamieszania, jakie na polskim rynku mieszanych sztuk walki wywołał ostatnio Marcin Najman i jego nowy kompan “Słowik”, przedstawił na wczorajszej konferencji prasowej przed najbliższymi galami FAME.

Krzysztof Rozpara wspiera Stanowskiego w konflikcie z Najmanem: Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali

Rozpara jasno przyznał, że w owym konflikcie wspiera Krzysztofa Stanowskiego:

“Jeśli chodzi o kontrowersje – FAME nie stroni od kontrowersji. U nas było bardzo dużo kontrowersji, pojawiają się wyraziste postacie, które są kontrowersyjne, ale pilnujemy tego, żeby pewnych granic nie przekraczać. Mamy swoje zasady, których nie przekraczamy. Kontrowersje też mają swoje granice. A to, co się wydarzyło ostatnio w temacie gal freak fightowych, myślę, że te granice naruszyło, przekroczyło. Ja w wielu kwestiach mogę się nie zgadzać z Krzysztofem Stanowskim i mieliśmy kiedyś swoją utarczkę, ale tutaj chciałem zaznaczyć, że w pełni popieram stanowisko, które przedstawił i jego działania. To jest właściwe działanie, które zostało pokazane. Pewnych postaci nie należy włączać w promowanie gali i gloryfikowanie pewnych historii-zachowań to jest już naprawdę bardzo gruba pomyłka.”

Zobacz także:

Szeli ostro o Arabie: Wyzywnie mnie do walki, biorąc jako kartę przetargową trenera jest słabe!

Od jakiegoś czasu bardzo głośno zrobiło się w mediach o niesnasce pomiędzy Piotrem „Szelim” Szeligą, a Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Ten pierwszy postanowił rzucić więcej światła na tę sprawę.

Murański o kontrowersjach z Najmanem: Jestem pełen optymizmu po reakcji społeczeństwa!

Negatywna narracja o wydarzeniu MMA VIP 4 trwa w najlepsze. Całą sytuację postanowił skomentować również niedoszły rywal Marcina Najmana, Jacek Murański.

Włodarze FAME MMA o sytuacji z Don Kasjo: Zawiódł nas bardzo!

Podczas specjalnej konferencji FAME MMA dwóch włodarzy – Wojciech Gola i Michał Baron skomentowali ostatnią sytuację z popularnym ”Don Kasjo”. Kasjusz Życiński odszedł z FAME MMA i został właścicielem nowo powstałej organizacji Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis