MMA PLFAME MMAKrzysztof Radzikowski vs. Bestia Piechowiak na FAME MMA 12

Krzysztof Radzikowski vs. Bestia Piechowiak na FAME MMA 12

Na gali FAME MMA 12 dojdzie do pojedynku w kategorii ciężkiej. W klatce zmierzą się bowiem Piotr “Bestia” Piechowiak i Krzysztof Radzikowski.

Pojedynek oficjalnie potwierdzono podczas trwającej właśnie gali FAME MMA 11 w Gliwicach. Zobaczyliśmy pierwsze spotkanie twarzą w twarz , podczas którego zaiskrzyło.

Brak opisu.

Piechowiak ma za sobą już dwa pojedynki w FAME MMA. Wygrywał przed czasem z Marcinem Najmanem i Piotrem Szeligą. “Bestia” przed występami w formule MMA zajmował się m.in. kulturystyką czy treninigem personalnym. Próbował też swoich sił w zawodach Strongman.

Spore sukcesy jako strongman odnosił zaś w przeszłości Radzikowski, dla którego będzie to debiut w formule MMA. O podpisaniu przez niego kontraktu z FAME MMA informowaliśmy już parę dni temu. Jego największym osiągnięciem jest choćby wicemistrzostwo Europy w 2009 roku, kiedy to przegrał jedynie z legendarnym Mariuszem Pudzianowskim. Co ciekawe popularny “Pudzian” był też jego trenerem. Strongman w tym samym roku został także wicemistrzem Europy w wyciskaniu belki. Radzikowski dobywał też medale Mistrzostw Polski.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.