MMA PLFAME MMAKrzysztof Radzikowski o walce z Bombardierem: Bym poskakał 2 minuty, to by sam padł!

Krzysztof Radzikowski o walce z Bombardierem: Bym poskakał 2 minuty, to by sam padł!

Krzysztof Radzikowski już dwudziestego listopada zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman wystąpi na FAME MMA 12, gdzie zmierzy się z Piotrem ”Bestią” Piechowiakiem. Radzikowski podczas ostatniego programu został zapytany o potencjalne starcie z ”Bombardierem”.

Wielu kibiców w Polsce i nie tylko było ciekawych – co zaprezentuje Serigne Ousmane Dia (2-1). Mistrz senegalskich zapasów nie będzie dobrze wspominał pojedynku w Polsce. 45-latek w zaledwie 18-sekund został znokautowany z rąk – Mariusza Pudzianowskiego (16-7).

Tak to wyglądało:

Radzikowski wygrał pieniądze!

Krzysztof Radzikowski podczas ostatniego ”FAME Cage” zdradził, że postawił pieniądze przy pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z ”Bombardierem”. Radzikowski odpowiedział również na pytanie odnośnie jego potencjalnego starcia z Dią.

(Śmiech) Nie wiem, no zależy. Jakbym poskakał z dwie minuty, no to pewnie sam by padł. Ten Bombardier to… no wiesz dla mnie dobrze, bo postawiłem 100 na to, że Pudzian go w 30 sekund rozwali i wygrałem 7. Postawiłem, że go do 30 sekund skończy, był kurs 7 chyba.

Cały program poniżej:

Zobacz także:

Nowe informacje w sprawie Walusia po Punchdown 5. Uruchomiono zbiórkę na rehabilitację! Widzieliście?

W sieci pojawiły się nowe informacje w sprawie Artura “Walusia” Walczaka, który przebywa w śpiączce farmakologicznej po nokaucie, jaki otrzymał z rąk Zalesia na ostatniej gali Punchdown 5.

Mateusz Gamrot vs. Diego Ferreira na ostatniej tegorocznej gali UFC! Czekacie?

Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C) stanie przed wielką szansą. Na ostatniej tegorocznej gali UFC Polak zmierzy się z Diego Ferreira (17-4).