Krzysztof Jotko z nowym rywalem na UFC Fight Night 149 w St. Petersburgu

Foto: MMAJunkie
Foto: MMAJunkie

20 kwietnia w St. Petersburgu odbędzie się gala UFC Fight Night 149. Pierwotnie planowano tam pojedynek Krzysztofa Jotki (19-4) z Romanem Kopylovem (8-0).

Jak podał dziś nasz zawodnik, do walki nie dojdzie z powodu kontuzji Rosjaninia. Jego miejsce zajmie również niepokonany w zawodowej karierze, Alen Amedovski (8-0).

Krzysztof Jotko wraca do klatki po przerwie spowodowanej kontuzjami po ostatniej walce z Bradem Tavaresem (17-5). Polak aktualnie nie ma dobrej passy w UFC, ma bowiem trzy porażki z rzędu. Organizacja postanowiła nie oszczędzać naszego rodaka i przyjdzie mu się zmierzyć z byłym zawodnikiem Bellatora.

Amedovski ma osiem wygranych walk i żadnej porażki. Warto wspomnieć, że wszystkie walki wygrywał przez TKO w pierwszej lub najpóźniej drugiej rundzie.

Gala UFC Fight Night 149 odbędzie się w St. Petersburgu. W walce wieczoru Alexander Volkov (30-7) zmierzy się z Alistairem Overeemem (44-17). Oprócz tego zobaczymy występ naszego drugiego rodaka, Marcin Tybura (17-4) stanie naprzeciw Shamila Abdurakihmova (19-4).