MMA PLUFCKrzysztof Jotko odpowiada trenerowi Oknińskiemu na zarzuty o donosach: To próba grania na mojej psychice

Krzysztof Jotko odpowiada trenerowi Oknińskiemu na zarzuty o donosach: To próba grania na mojej psychice

Foto: Scoopnest

Ostatnio bardzo głośno jest na temat trenera Mirosława Oknińskiego, który poczuł moc mediów i nie szczędzi kontrowersyjnych komentarzy. Jednym z ostatnich zawodników, zaatakowanych przez głównego trenera Akademii Sportów Walki Wilanów jest zawodnik UFC Krzysztof Jotko (21-4).

Jotko, który przygotowuje się do starcia z Erykiem Anderskiem (13-4) zaplanowanego na dzień 11 kwietnia wystosował komunikat na temat słów trenera Oknińskiego sugerujących, że ten w przeszłości donosił w sprawach karnych.

Zawodnik UFC w przeszłości trenował pod okiem Mirosława Oknińskiego, ale obecnie panowie nie żyją na dobrej stopie.

Poniżej pełne oświadczenie Krzysztofa Jotki:

“🇵🇱Moi drodzy,

Pewne sprawy należy raz na zawsze wyjaśnić. W ostatnich dniach moja reputacja została poddana próbie ze względu na oszczerstwa byłego trenera, z którym zerwałem współpracę ze względu na powody osobiste.

Mimo, że nasze drogi rozeszły się już dawno temu, trener postanowił wyciągać niefortunne zdarzenia, które miały miejsce 10 lat temu. Jako 20-latek popełniłem duży błąd w swoim życiu. Przeprosiłem i zapłaciłem za to.

Uczę się na błędach. Pracowałem naprawdę ciężko żeby dać dobre życie swojej rodzinie i stworzyć sobie reputację renomowanego sportowca. Na arenie sportowej zawsze dumnie reprezentowałem nasz kraj, tak byście mogli być ze mnie dumni. Ale nie tylko Wy, bo najważniejsze jest to, żeby na koniec dnia móc spojrzeć sobie w lustro i powiedzieć – tak, jestem dobrym człowiekiem.

Ostatnie ataki są tylko próbą grania na mojej psychice, żeby odciągnąć moje myśli od kwietniowej walki. Przegrani zawsze starają się przeszkadzać zwycięzcom. Moim zobowiązaniem jest zwycięstwo. Dla mnie, rodziny i fanów. Będę nadal ciężko trenował żeby dawać dobre walki i godnie reprezentować barwy białe i czerwone.

Dziękuję Wam za wsparcie,
Krzysiek Jotko.”

🇵🇱Moi drodzy,Pewne sprawy należy raz na zawsze wyjaśnić. W ostatnich dniach moja reputacja została poddana próbie ze…

Opublikowany przez Krzysztofa Jotkę Piątek, 13 marca 2020