Krzysztof Jotko odpowiada Najmanowi: Nie jesteś sportowcem, tylko błaznem…

Foto: FFF
Foto: FFF

Marcin Najman (1-4) zareagował na wczorajszy wpis Krzysztofa Jotki (20-4). Na odpowiedź zawodnika UFC również nie musieliśmy długo czekać.

Jotko w opublikowanym na Facebooku wpisie krytycznie odniósł się do gali FFF i jej popularności widząc w niej zagrożenie dla szansy rozwoju młodych początkujących zawodników. Skrytykował również samego Najmana.

Sam Najman natomiast, który w sobotę uległ Pawłowi “Trybsonowi” Trybale (5-3) już na początku pierwszej rundy, odniósł się do tego wpisu na swoim Twitterze.

“Kolejny chce zaistnieć zaczepiając mnie w mediach . Jotko , to nie moja wina , ze napisali o Tobie na pierwszej stronie dopiero jak mnie zaczepiłeś. Nie moja wina ze 2,2 mln ludzi kibicowała mi przed telewizorami . Życzę ci powodzenia i abyś odzyskał Polski akcent.”

Bohater walki wieczoru gali FFF po kilku godzinach otrzymał odpowiedź. Krzysztof Jotko dość wyraźnie zaznaczył, że nie traktuje go jako sportowca.

“Marcinku Tobie kibicowało 2,2 mln ludzi? Ci ludzie chcieli co najwyżej zobaczyć, jak szybko klepiac znowu doznajesz zmyslonej kontuzji. Nie jesteś sportowcem, tylko błaznem, którego jedynym osiągnięciem jest bycie mistrzem jakiegoś KFC, czy Burger King. Żyj dalej w swoim świecie”

Najman jest znany z różnego rodzaju “sporów”. Jeden z nich zakończył w sobotę “Trybson”. W ostatnim czasie Najman wdawał się w internetowe dyskusje również z byłym mistrzem kategorii piórkowej KSW –Marcinem Wrzoskiem (14-5).