MMA PLKSWKrzysztof Jotko komentuje walkę Askhama z Khalidovem: To zaszczyt być jedynym Polakiem który nie poległ z Anglikiem!

Krzysztof Jotko komentuje walkę Askhama z Khalidovem: To zaszczyt być jedynym Polakiem który nie poległ z Anglikiem!

Foto: DUBLIN, IRELAND - OCTOBER 24: (L-R) Scott Askham punches Krzysztof Jotko their middleweight fight during the UFC event at 3Arena on October 24, 2015 in Dublin, Ireland. (Photo by Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images)

Zawodnik kategorii średniej UFC i jeden z czołowych zawodników tej dywizji w Polsce – Krzysztof Jotko (21-4) skomentował wynik walki wieczoru wczorajszej gali KSW 52 w Gliwicach.

Wczoraj Scott Askham (19-4) zepsuł powrót do startów legendzie polskiego MMA – Mamedowi Khalidovowi (34-7-2) i pokonał go decyzją sędziów po trzyrundowej dominacji.

Jotko, który walczył z Anglikiem w UFC w 2015 roku i pokonał Anglika niejednogłośną decyzją sędziów pokusił się o taki oto komentarz po walce wieczoru gliwickiej edycji KSW:

“Gratulacje dla Scot Askham po pełnej dominacji nad Legendą Polskiego MMA Mamed Khalidov
To zaszczyt być jedynym Polakiem który nie poległ z Anglikiem!”

Gratulacje dla Scot Askham po pełnej dominacji nad Legendą Polskiego MMA Mamed Khalidov To zaszczyt być jedynym Polakiem który nie poległ z Anglikiem!

Opublikowany przez Krzysztofa Jotkę Sobota, 7 grudnia 2019