MMA PLBoksKrzysztof Głowacki po porażce z Okoliem: Istnieją dwa rodzaje bólu…

Krzysztof Głowacki po porażce z Okoliem: Istnieją dwa rodzaje bólu…

Foto: Facebook/ Krzysztof Głowacki

Jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy Krzysztof Głowacki zabrał głos po porażce z Lawrencem Okoliem, do której doszło w Londynie w minioną sobotę.

Polak przegrał starcie z niepokonanym Brytyjczykiem przez nokaut w szóstej rundzie. Lawerencje Okolie dzięki zwycięstwu został niepokonany w zawodowej karierze i wróżona mu jest wielka kariera. Już teraz zdobył wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBOGłowacki natomiast przegrał po raz trzeci w karierze i drugi raz z rzędu. Wcześniejszą porażkę poniósł z rąk Mairisa Breidisa.

Krzysztof Głowacki po porażce z Okoliem: Istnieją dwa rodzaje bólu…

Teraz, Krzysztof Głowacki zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym skomentował swoją sobotnią porażkę i podziękował fanom za wiele pozytywnych wiadomości:

“Kochani zacznę od tego, że jestem Wam ogromnie wdzięczny za to, że trzymaliście kciuki, za to ze choć przegrałem ten pojedynek, nadal przy mnie jesteście i wysyłacie tak wiele ciepłych słów. Życie jest przewrotne i nie zawsze dzieje się tak jak byśmy chcieli, ale pamietajmy nawet po najciemniejszej nocy przychodzi dzień przynosząc nowe możliwości.

Istnieją dwa rodzaje bólu, ten który nas osłabia i taki, który nas zmienia na lepsze, ja nie zamierzam się poddawać wierzę, że będę miał jeszcze szanse stanąć na szczycie. Teraz jednak czas odpocząć, wrócić do domu do mojej kochanej Ani i dzieci💚 Wysyłam moc pozytywnej energii🙌🏻 trzymajcie się ciepło 💚

Kochani zacznę od tego, że jestem Wam ogromnie wdzięczny za to, że trzymaliście kciuki, za to ze choć przegrałem ten…

Posted by Krzysztof Głowacki on Sunday, March 21, 2021

Zobacz także:

Były mistrz KSW znów wygrywa w świetnym stylu! Chcielibyście, aby Koike wrócił do KSW?

Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Były mistrz KSW wystąpił na dzisiejszej gali Rizin FF 27 w mieście Nagoja. Japończyk odnotował następną efektowną wygraną.

Gracjan Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo: Dajcie mi go!

Czy to będzie kolejny rywal Don Kasjo? Zawodnik kategorii lekkiej KSW jest otwarty na walkę!