MMA PLBoksKrzysztof Głowacki o Covid-19: Nigdy tak źle się nie czułem!

Krzysztof Głowacki o Covid-19: Nigdy tak źle się nie czułem!

Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) dwunastego grudnia w Londynie miał zawalczyć o pas WBO wagi junior ciężkiej. ”Główka” nie ma szczęścia w ostatnim czasie.. Podopieczny Fiodora Łapina jest zakażony koronawirusem i tym samym jego walka z niepokonanym Lawrence Okolie (14-0, 11 KO) została odwołana.

W miejsce Krzyśka wejdzie Nikodem Jeżewski (16-0-1, 9 KO). Dla wojownika z Kościerzyny będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Przypomnijmy, że 29-latek w ten weekend w Polsce miał zmierzyć się z niebezpiecznym Youri Kalengą (25-6, 18 KO), lecz propozycji walki o tytuł się po prostu nie odrzuca. 

Głowacki o Covid-19: Spisku nie ma!

Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) za pomocą mediów społecznościowych zdradził jaki przebieg w jego przypadku ma zakażenie Covid-19. Wojownik z Wałcza podkreśla, że sam nie do końca wierzył w tą chorobę, lecz teraz jest pewny co do powagi sytuacji na świecie. ”Główka” zapewnia, że jeszcze nigdy tak źle się nie czuł. Dodatkowo koronawirusem jest zarażona również jego partnerka.

Zacznę od tego, że jestem Wam ogromnie wdzięczny za słowa otuchy, chciałbym odpisać każdemu z osobna, ale Waszych…

Posted by Krzysztof Głowacki on Sunday, December 6, 2020

Zacznę od tego, że jestem Wam ogromnie wdzięczny za słowa otuchy, chciałbym odpisać każdemu z osobna, ale Waszych wiadomości jest zbyt dużo, a ja nie czuje się najlepiej. Domyślacie się że pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 był dla mnie sportową tragedią, intensywne przygotowania, godziny treningów, mnóstwo wyrzeczeń zostało zaprzepaszczone. Test był powtórzony w laboratorium, była to tylko formalność ponieważ nigdy nie czułem się tak źle jak teraz, wcześniej miałem wątpliwości, czy wirus istnieje, a nawet jeśli, to jestem młodym zdrowym mężczyzną i na pewno przejdę go bezobjawowo, nic bardziej mylnego😫 Totalny brak mocy, duszność, ból głowy, który nie mija, do tego zupełnie nie mam węchu, moja Ania także ma pozytywny wynik i podobnie jak ja przechodzi wirusa ciężko, a prowadzi aktywny i zdrowy tryb życia. Uważajcie na siebie, czy wierzycie, czy też nie- bądźcie ostrożni. Nie ma, żadnego spisku, to nie są żarty.. Uwierzcie takiej walki nie odwołuje bez ogromnego powodu. Ściskam mocno i życzę dużo zdrowia

Rozpiska sobotniej gali w Londynie:
Ciężka: Anthony Joshua (23-1, 21 KO) vs Kubrat Pulev (28-1, 14 KO)
Cruiser: Lawrence Okolie (14-0, 11 KO) vs Nikodem Jeżewski (16-0-1, 9 KO)
Ciężka: Hughie Fury (24-3, 14 KO) vs Mariusz Wach (36-6, 19 KO)
Ciężka: Martin Bakole (15-1, 12 KO) vs Sergey Kuzmin (15-1, 11 KO)  
Super kogucia: Qais Ashfaq (8-1, 3 KO) vs Ashley Lane (14-9-2, 1 KO)

Zobacz także:

Andrzej Gołota wróci? FAME MMA zainteresowane!

Andrzej Gołota w ostatnim czasie zdradził, że jest gotowy na wielki rewanż z Mike Tysonem. Zainteresowanie polską legendą jest dalej ogromne! FAME MMA jest zainteresowane startem Gołoty

Będzie walka potężnych włodarzy! Gola czy Boxdel kto będzie górą?

To już pewne! W 2021 roku dojdzie do walki włodarzy FAME MMA. Jest też zakład, a w stawce 100 tysięcy złotych…