MMA PLBoksKrzysztof Głowacki ma poważne problemy z ręką! Zdradził, że już nigdy jej nie wyprostuje

Krzysztof Głowacki ma poważne problemy z ręką! Zdradził, że już nigdy jej nie wyprostuje

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce Krzysztof Głowacki ma poważne problemy z ręką! W wywiadzie z TVP Sport zdradził, że najprawdopodobniej już nigdy nie będzie w stanie wyprostować ręki.

Chodzi o lewy łokieć, z którym “Główka” zmaga się od lat. Teraz zdradził więcej szczegółów na temat tego schorzenia, które jest efektem wieloletnich bokserskich bojów.

Krzysztof Głowacki ma poważne problemy z ręką! Zdradził, że już nigdy jej nie wyprostuje

“Doktor powiedział, że widać, że mój łokieć wiele przeszedł i jest w nim dużo zwyrodnień. Już nigdy nie będę mógł w pełni wyprostować, ani zgiąć ręki, ale najważniejsze jest to, że już nie będzie mnie bolało. Wcześniej było tak, że jak przyjąłem cios na blok, to lewa ręka mi od razu opadała. Teraz w końcu będę mógł przyjąć cios na gardę i wyprowadzić normalny lewy prosty. Wyprost i zgięcie nie są dla mnie ważne. Zostanie to już do końca życia, ale mam tak pokiereszowany łokieć, że musiałbym go chyba wymienić na metalowy…” – wyznał Głowacki w rozmowie z TVP Sport.

Jednocześnie zaznaczył jednak, że problemy z ręką nie są w stanie wyeliminować go na zawsze ze świata sportu i prędzej czy później będzie chciał powrócić do ringu.

Przypominamy, że Krzysztof Głowacki ostatni raz w ringu walczył w marcu tego roku, kiedy to na Wembley w Londynie musiał uznać wyższość Lawrence’a Okolie przegrywając w szóstej rundzie przez KO.

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.