MMA PLBoksKrzysztof Głowacki ma koronawirusa! Wielka walka przełożona!

Krzysztof Głowacki ma koronawirusa! Wielka walka przełożona!

Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO) za pomocą mediów społecznościowych poinformował o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Tym samym nasz reprezentant jest zakażony, a jego pojedynek o tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej zostaje przełożony..

Głowacki
Foto: facebook Głowacki

W walce wieczoru do obrony pasów w wadze ciężkiej stanie Anthony Joshua (23-1,21 KO). Brytyjczyk przed własną publicznością w końcu zmierzy się z Kubatem Pulevem (28-1, 14 KO).

Joshua po niespodziewanej przegranej w Madison Square Garden dostał natychmiastowy rewanż. Doszło do niego w grudniu poprzedniego roku. Joshua tym razem nie zamierzał ryzykować. Mieliśmy nową taktykę Anthony’ego, który marzył o powrocie na tron. 31-latek na dystansie 12 rund pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Andy Ruiza Jr. Na Meksykanina po tej walce spadła duża krytyka, ponieważ był on po prostu w mizernej formie i tym razem nie zaskoczył niczym..

Głowacki ma koronawirusa!

Niestety dwunastego grudnia nie dojdzie do wyczekiwanej walki Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z niepokonanym Lawrence Okolie (14-0, 11 KO). Polak jest zakażony koronawirusem, a walka najprawdopodobniej zostanie przełożona.

Niestety dopadło mnie i to w najgorszym momencie😔 Dzisiejszy test na COVID-19 wykluczył mnie z walki😫 Czekam na dalszy rozwój sytuacji, życzę Wam zdrowia, uważajcie na siebie💚 Blachy Pruszyński

Posted by Krzysztof Głowacki on Thursday, December 3, 2020

Niestety dopadło mnie i to w najgorszym momencie😔 Dzisiejszy test na COVID-19 wykluczył mnie z walki😫 Czekam na dalszy rozwój sytuacji, życzę Wam zdrowia, uważajcie na siebie💚

Wojownik z Wałcza swój ostatni pojedynek stoczył w czerwcu poprzedniego roku. W półfinale turnieju World Boxing Super Series doszło do skandalu. Na gali w Rydze przed własną publicznością wystąpił Mairis Briedis (27-1, 19 KO). Łotysz zaatakował łokciem. Nie było dyskwalifikacji, a dalsza kontynuacja walki. Oczywiście ta akcja miała bardzo duży wpływ na dalszy rezultat pojedynku. 

Przypomnijmy, że już dwunastego grudnia na gali w Londynie wystąpi Mariusz Wach (36-6, 19 KO). ”Wiking” stanie przed dużym wyzwaniem. Nasz czołowy ciężki zmierzy się z Hughie Furym (24-3, 14 KO).

Zobacz także:

Listopad rekordowym miesiącem dla MMA.PL! Dziękujemy za zaufanie!

Listopad okazał się rekordowym miesiącem dla MMA.PL! I to zarówno dla samego portalu, jak i dla kanału na YouTube – MMAPLTV!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis