MMA PLFreak FightKrzysztof Bosak reaguje na inicjatywę Andrzeja Wasilewskiego!

Krzysztof Bosak reaguje na inicjatywę Andrzeja Wasilewskiego!

Wczoraj pisaliśmy o ciekawej propozycji znanego promotora bokserskiego Andrzeja Wasilewskiego, który planuje otworzyć się na rynek freak fightów. Na wspomnianą ofertę zareagował jeden z liderów Konfederacji, Krzysztof Bosak.

Freak fighty coraz odważniej wkraczają do świata sportów walki. Szansę na promocje swoich gal polegającą na zatrudnianiu znanych osobistości spostrzegł jeden z największych promotorów bokserskich w Polsce – Andrzej Wasilewski. Grupa promotorska Knockout Boxing Night opublikowała post, w którym namawia influencerów do udziału w ich gali.

RZUCAMY WYZWANIE! Łatwo dzisiaj zadebiutować w MMA, pytanie czy znajdą się influencerzy gotowi skrzyżować rękawice na największej gali boksu w 2021 roku?! PISZCIE -> boks@knockout.pl

Niespodziewanie, na tweeta Knockout Boxing Night odpowiedział Krzysztof Bosak, znany polityk, jeden z liderów Konfederacji. Były kandydat na prezydenta zasugerował, aby w ringu zmierzyli się tak zwani liderzy opinii.

Walki a polityka

To dwa pozornie bardzo odległe światy. Ciężko przypuszczać, aby w przyszłości politycy przeciwnych opcji postanowili wyjaśniać spory na ringu czy w klatce, jednak udział w starciach charytatywnych, czy pokazowych jest możliwy. Najlepszym tego przykładem jest Kazimierz Marcinkiewicz, który już w czerwcu skrzyżuje rękawice z Rafałem Collinsem na charytatywnej gali Collins Charity Fight Night. Wszystkie środki z tego pojedynku zostaną przekazane na pomoc rodzinom w trudnej sytuacje materialnej.

Zobacz także:

UFC: Mateusz Gamrot wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce! Dobry pomysł?

Mateusz Gamrot (18-1) ma za sobą pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. ”Gamer” wrócił w wielkim stylu po pierwszej zawodowej przegranej. 30-latek wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce.

Nalot policji na klub sportów walki w Warszawie! Zawodnicy zaczęli trenować przed wejściem! Widzieliście?

Ostatni czas jest bez wątpienia ciężką próbą dla wielu obywateli naszego kraju. Wszystko związane jest z pandemią koronawirusa, który nie ustępuje na sile. Przedłużające się ograniczenia pandemiczne dotyczą także sportu, z czym nie może się pogodzić wielu sportowców, czy właścicieli klubów.