MMA PLarmia fight nightKrystian Wiśniewski vs. Michał Guzik na Armia Fight Night 12

Krystian Wiśniewski vs. Michał Guzik na Armia Fight Night 12

Do rozpiski gali Armia Fight Night 12 dodano kolejny pojedynek. Krystian Wiśniewski (1-0) zmierzy się 26 lutego w Gliwicach z debiutującym zawodowo Michałem Guzikiem (0-0).

Krystian Wiśniewski vs. Michał Guzik
Foto: Armia Fight Night

Wiśniewski zaliczył swój zawodowy debiut w czerwcu ubiegłego roku. Na gali RUNDA X: DWM Fight Night zawodnik MMAtaleo Słupsk pokonał Kacpra Ciemnego duszeniem zza pleców już w pierwszej rundzie. Przed swoją pierwszą zawodową walką Wiśniewski legitymował się zaś imponującym bilansem w startach amatorskich – 31 zwycięstw przy zaledwie 1 porażce.

Teraz jego rywalem będzie Michał Guzik. Reprezentant klub Grappling Kraków po raz ostatni walczył w lipcu ubiegłego roku na gali The MMAtch 2, gdzie decyzją sędziów pokonał Bartosza Kowala. Amatorski bilans tego zawodnika to 8 zwycięstw i 2 porażki. Co ciekawe na jednej z gal ALMMA Guzik pokonał Gabriela Al-Sulwiego, czyli rapera znanego pod pseudonimem “Arab”, który wygrywał walki (zarówno w boksie jak i MMA) na galach Fight Exclusive Night i FAME MMA.

W rozpisce gali znalazło się już wcześniej kilka interesujących pojedynków. Łukasz Stanek (8-6) skrzyżuje rękawice z Jackiem Bednorzem (7-7) zaś Kamil Łebkowski (18-11) zawalczy z Adrianem Kępą (8-7). O kolejne zwycięstwo w formule MMA powalczy też znakomity zapaśnik Dawid Kareciński (2-0).

Zobacz także:

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę! Widzieliście?

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis