MMA PLSorokoKrystian Rosa ostro po wygranej o Soroko: Albo przychodzisz się bić, albo wypi**dalaj! [WIDEO]

Krystian Rosa ostro po wygranej o Soroko: Albo przychodzisz się bić, albo wypi**dalaj! [WIDEO]

Krystian Rosa wczoraj odnotował kolejne ważne zwycięstwo. Podczas Krwawego Sportu 5 był ciężki nokaut. Rosa po wygranej ponownie wspomniał o potencjalnej walce z Adamem Soroko.

Rosa

Przypomnijmy, że takie zestawienie chciałby zorganizować Denis Załęcki na zbliżającej się gali The War 4 – o czym wspomniał w rozmowie z portalem fansportu.pl. Rosa wygrał ostatni turniej na gołe pięści, a w finale pokonał Soroko. Teraz Adam będzie miał dłuższy czas na przygotowania.

Bardzo charakterny chłopak. Od razu go polubiłem, bardzo sympatyczny. Duży szacunek ma do mnie, ja mam duży do niego. Bardzo ambitny i pokazał swój charakter z podwórka, charakter z kryminału no i ludzie go zobaczyli. Dostał oferty walk i teraz zarobi grube siano dopiero. Jego trener go zgłosił. Ja mu zaufałem, że pokaże klasę. Pokazał klasę. Mówił, że wystąpi na The War 4, chce rewanżu z Krystianem Rosą, tym którym jest teraz mistrzem, wygrał cały turniej. W trzeciej rundzie po prostu mdlał, także należy mu się rewanż i myślę, że zrobimy tę walkę o pas mistrzowski.

Rosa: Będę chciał w marcu na The War 4 wyjaśnić Soroko!

Krystian Rosa długo się nie zastanawiał, gdy został zapytany o kolejne walki! Rosa w marcu na The War 4 chciałby stoczyć drugi pojedynek z Adamem Soroko. Jak widać przy tym zestawieniu mogą być tak zwane dymy.

Plany na pewno będę chciał w marcu na The War 4 wyjaśnić Soroko. Ja ogólnie nic do tego chłopaka nie miałem, on zaczął mnie zaczepiać, gadać w wywiadach chyba z Michałem. Mówił, że ja z nim wygrałem, bo on był zmęczony. Ja też zmęczony byłem. Wyszedłem z rozwaloną nogą i się biłem, a on k*rwa teraz pi*rdoli, że on był zmęczony. No to człowieku, albo przychodzisz się bić, albo wyp**rdalaj i tyle.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

W Rosji doszło do kolejnej walki kobiety z mężczyzną! Wściekły kibic chciał pomóc kobiecie! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać do takich kontrowersyjnych pojedynków dochodzi nie tylko w Polsce. Dokładnie w Rosji zorganizowano drugą walkę kobiety z… mężczyzną. Organizatorzy nie spodziewali się jednak, że wściekły kibic wtargnie do klatki, aby pomóc kobiecie.

Tomasz Narkun przed KSW 66: Przy wypełnionej hali zmiótłbym De Friesa! Co wy na to?

Tomasz Narkun już w sobotę podejmie się walki z Ibragimem Chuzigaevem. Jednak to nie to jest tematem dzisiejszego artykułu, tematem są słowa Tomasza Narkuna, który w wywiadzie przed KSW 66 powiedział jakby widział walkę z Philem De Frisem przed zapełnioną halą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis