MMA PLNajnowszeKSWKrystian Pudzianowski o ataku Nitro na jego brata: Skoro jest taki kozak, to niech powie Mariuszowi to prosto w oczy

Krystian Pudzianowski o ataku Nitro na jego brata: Skoro jest taki kozak, to niech powie Mariuszowi to prosto w oczy

Krystian Pudzianowski, czyli brat gwiazdy KSW – Mariusza wypowiedział się o ataki patostreamera Nitro na jego słynnego brata. Przypominamy, że Nitrozyniak w jednym ze swoich obrażających innych wpisów nazwał legendę sportów siłowych i sportów walki – “c**lem”.

Krystian Pudzianowski o ataku Nitro na jego brata

Teraz swoje trzy grosze do tego konfliktu dorzucił Krystian Pudzianowski. Młodszy z braci Pudzianowskich udzielił wywiadu kanałowi TVReklama, gdzie odniósł się do sytuacji, w której youtuber wyzywa jego rodzonego brata.

Krystian Pudzianowski o ataku Nitro na jego brata: Skoro jest taki kozak, to niech powie Mariuszowi to prosto w oczy

Krystian Pudzianowski nie ukrywa, że nie traktuje Nitorzyniaka poważnie i dał mu radę sugerując, że jeśli jest takim kozakiem jak w internecie, to żeby przyszedł i powiedział Pudzianowskiemu te słowa prosto w oczy:

“Powiedz mi co oni mogą? Mogą jedynie w internecie się wypowiedzieć. Wszedł na rodzinę i wiem, że nazwał Mariusza c***. To skoro jest taki kozak, to niech przyjdzie i powie Mariuszowi to prosto w oczy. W internecie wszyscy wszystko mogą i to jest słabe. Niech przyjdzie i powie mu to prosto w oczy, to wtedy będzie miało uzasadnienie. A w internecie głupie live-y robisz to ci każdy będzie mówił: jesteś taki, taki czy taki. Dla mnie to jest po prostu słabe. Pokazuje tylko swoją inteligencję i swój mózg. Uważam, że jego mózg jest jak orzeszek.”

A Wy jak myślicie – jak zakończy się ten potencjalny konflikt na linii Nitro-Pudzian. Czy gwiazdor KSW będzie w ogóle miał ochotę podejmować tak błahy temat takiego osobnika jakim jest Nitro?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis