Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWKrystian Bielski o rywalu na XTB KSW 81: Lubię stawiać sobie poprzeczkę wysoko

Krystian Bielski o rywalu na XTB KSW 81: Lubię stawiać sobie poprzeczkę wysoko

Krystian Bielski już 22 kwietnia wystąpi na gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Tam wystąpi w walce, która na papierze zapowiada się bardzo efektownie.

Krystian Bielski o rywalu na XTB KSW 81

Zawodnik z Olsztyna w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW wychwalał swojego najbliższego przeciwnika.

Ostatnie bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl

Krystian Bielski o rywalu na XTB KSW 81: Lubię stawiać sobie poprzeczkę wysoko

A przeciwnikiem tym będzie Igor Michaliszyn. Obaj skrzyżują rękawice w niezwykle istotnym dla układu rankingu pojedynku w wadze półśredniej.

Bielski wychwala Michaliszyna, ale jednocześnie zapewnia, że wchodzi do klatki w takim samym celu, jaki tego wieczora będzie miał jego rywal:

“Igor jest przekrojowym zawodnikiem. Będzie to bardzo mocne wyzwanie, ale ja właśnie takie lubię. W moim rekordzie nie zawsze mam tylko wygrane, ale zawsze są to walki z mocnymi rywalami. Lubię stawiać sobie poprzeczkę wysoko. Myślę, że z Igorem damy zacięty pojedynek, który skradnie show. Będzie bitwa.”

Zobacz także:

To są prawdziwi sportowcy! Wielki szacunek po walce Adesanya-Pereira! [WIDEO] Widzieliście?

Israel Adesanya (24-2) z soboty na niedzielę przerwał swoją klątwę! Nigeryjczyk, podczas UFC 287 odzyskał tytuł w wadze średniej. 33-latek w końcu znalazł sposób na odwiecznego przeciwnika – Alexa Pereirę (7-2). Po walce mimo wielu wypowiedzianych słów doszło do rozmowy i oddania wzajemnego szacunku. To jest piękny obrazek!

Jan Błachowicz chętny na rewanż z Israelem Adesanyą i walkę o pas w wadze średniej! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) postanowił zareagować po hitowym rewanżu Israela Adesanyi (24-2) z Alexem Pereirą (7-2). Polak zapewnił, że jest chętny na rewanżowe starcie z reprezentantem Nigerii. To nie koniec, bowiem ”Cieszyński Książę” zdradził, że jest gotowy na walkę… o pas w wadze średniej!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis