MMA PLDon KasjoKrycha UFC typuje walkę Don Kasjo z Normanem Parkiem: Takiego gradobicia nie wytrzyma jego głowa [WIDEO]

Krycha UFC typuje walkę Don Kasjo z Normanem Parkiem: Takiego gradobicia nie wytrzyma jego głowa [WIDEO]

Krystian “Krycha UFC” Wilczak typuje walkę Don Kasjo z Normanem Parkiem, która będzie pojedynkiem wieczoru gali FAME MMA 10.

Impreza ta zaplanowana jest na dzień 15 maja. Don Kasjo i Parke zmierzą się w pięciorudnowym pojedynku bokserskim, którego bonusem za zwycięstwo będzie kilogramowa sztabka złota od FAME MMA.

Krycha UFC typuje walkę Don Kasjo z Normanem Parkiem: Takiego gradobicia nie wytrzyma jego głowa [WIDEO]

Krycha udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, w którym opowiedział o zbliżającej się swojej walce na gali Punchdown 4 z Bonusem BGC, ale został także zapytany o predykcję na walkę Don Kasjo vs Norman Parke.

Oto, co odpowiedział:

“Obejrzałem sobie pojedynku Kasjusza, ale tylko przegrane. Z Sobierajskim, z Sową, Kacprzak? Jeszcze jeden pojedynek miał przegrany z gościem, który chyba na olimpiadę pojechał. Widziałem pojedynki Normana w The Ultimate Fighter, które wszystkie wygrał, widziałem jego walki na UFC. Nikt o tym nie wie, ale Norman nie przegrał żadnej walki przed czasem. Jedyne przegrane, które miał były niejednogłośnymi decyzjami.

Ja uważam tak – albo po liczeniu, albo przed czasem. Takiego gradobicia pięć rund nie wytrzyma Kasjusza głowa, żeby on to przetrwał. Raczej nie podoła.”

Zobacz także:

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.

Oskar Piechota zawieszony za doping. Niemal dwuletnia kara dla Polaka!

Oskar Piechota (11-3-1, 1 N/C) został zawieszony przez USADA za obecność niedozwolonych substancji w organizmie. Polak zaakceptował zawieszenie na okres 22 miesięcy.

UFC on ESPN 24: Alex Morono skończył Donalda Cerrone już w 1. rundzie [WIDEO]

Alex Morono (19-7, 1 N/C) pokonał Donalda Cerrone (36-16, 2 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 24.