MMA PLFENKrycha UFC dostaje zgodę od FAME MMA! Będzie walka… na najbliższej gali FEN!

Krycha UFC dostaje zgodę od FAME MMA! Będzie walka… na najbliższej gali FEN!

FEN się zbroi! Jedna z czołowych federacji MMA w Polsce robi kolejny krok w celu zyskania nowych fanów. Tym razem Paweł Jóźwiak zdecydował się sięgnąć po gwiazdę Fame MMA.

Krycha FEN

Chodzi tu o Krystiana Wilczaka, znanego także jako Krycha UFC, jednym z zawodników, którym jest związany z Fame od pierwszej edycji. Informacje o tym zaskakującym transferze zdradził inny zawodnik poznańskiej organizacji – Szewcu. Szewczyk został zapytany na jednej z relacji czy były zainteresowany zestawieniem z Wilczakiem. Jaka była odpowiedź?

Ostatnio dostałem telefon właśnie, że Krycha ma walczyć na FEN-ie, dostał pozwolenie i czy chciałbym z nim zawalczyć. Powiedziałem, że mam umowę z Fame-em i nie mogę brać udziału w innych galach, ale powiedzieli, że może uda się to jakoś załatwić, dogadać. Padła fajna propozycja, Fame się niestety nie zgodził.

FEN i freak fighty

Federacja Pawła Jóźwiaka coraz śmielej wkracza na rynek gal PPV i coraz częściej planuje organizacje wydarzeń właśnie w tej formule. Sam prezes przyznawał jednak, że transmisja gal w systemie pay-per-view, wymaga od FEN-u nowych, głośnych nazwisk, które przyciągną tzw. niedzielnego kibica. W ostatnich latach, organizacja próbowała przyciągnąć uwagę kibiców walką Krystiana Pudzianowskiego z Piotrem Szeligą, jednak obu już nie ma w FEN. Brak legendy KSW zdecydował się przyjąć ofertę z MMA Vip Marcina Najmana, zaś Szeli przeszedł do Fame MMA. Teraz przyszedł czas na Krychę. Czy myślicie, że Krystian Wilczak będzie w stanie przyciągnąć kibiców do zakupu transmisji?

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo: Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb

Zawodnik UFC Mateusz Gamrot był gościem dzisiejszego magazynu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie wypowiedział się o potencjalnej walce bokserskiej z Don Kasjo.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

KSW: Organizacja szykuje hitową walkę? Juras kontra Pudzianowski to możliwe zestawienie!

Te starcie wzbudzi duże zainteresowanie, ale i pewne zaskoczenie. Jak donosi na twitterze MMAPudelek największa organizacja w naszym kraju szykuje zestawienie pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (17-11), a Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do starcia miałoby dojść na początku czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis