MMA PLFAME MMAKrycha o awanturze z Postem i, o tym dlaczego nie może reprezentować Ankosu Poznań! [WIDEO]

Krycha o awanturze z Postem i, o tym dlaczego nie może reprezentować Ankosu Poznań! [WIDEO]

Krystian Wilczak (2-1) już w sobotę wraca do klatki FAME MMA! Ostatecznie nie dojdzie do walki z Sashą Muzheiko z Teamu Don Kasjo. Nowym przeciwnikiem Krystiana będzie Patryk ”Motralcio” Baran.

Patryk Baran to youtuber, który aktualnie na swoim kanale ma 555 tysięcy subskrybentów. Ponadto na instagramie obserwuje go 119 tysięcy użytkowników. 

Swój debiut ”Mortalcio” w FAME MMA odnotował dwudziestego pierwszego listopada. Podczas ósmej edycji zmierzył się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Baran w drugiej rundzie zakończył te starcie przed czasem.

Krycha o zadymie: Specjalnie Michał formułował te pytania!

Krystian Wilczak – z nim na pewno nie jest nudno podczas konferencji prasowej. Dość niespodziewanie doszło do rękoczynów, gdy Wilczaka obrazić postanowił Jakub Post.

No nie wiem k**wa. Dobre pytanie, bo gościu siedzi koło mnie, nie znam go w ogóle. Powiedziano mi, że to jakiś post. Pierwsze co skojarzyłem to, że jakiś post na instagramie (śmiech). Nie wiem kto to jest, bo na pierwszej konferencji nie byłem z nim na części. Wydaje mi się, że specjalnie posadzili go koło mnie, specjalnie Michał formułował te pytania. Coś tam obraził mnie, zaczepił, więc ja nie byłem dłużny. Ja nigdy w życiu nie zaczepiałem ani nie ubliżałem kogoś kogo nie znam ani jeżeli ktoś mi niczym nie zawinił. Rzucał teksty, że ja liżę tyłek swojemu przeciwnikowi, bo coś tam… Dlaczego mam pawać agresją do Mortalcia jeżeli on jest w porządku gościem.    

Całą sytuację możecie zobaczyć tutaj:

Ponadto podczas konferencji prasowej dowiedzieliśmy się, że Krycha nie może reprezentować już klubu Ankos Poznań. Dlaczego? Odpowiedź poniżej.

Nie wychodzę, ale nikt nie pała do mnie żadną złością, nikt mi nie zabrania przychodzić na salę. Zachowuje się w porządku, ale nie pozwolę sobie żeby jakieś uby mnie obrażały. Wzywano mnie mefedroniarz, a ja żeby wyjść na przekór wszystkim to powiedziałem ”a ch** mefedroniarz”, zacząłem się z tego śmiać. Trener miał problem o to, że tak mówiłem, że takie rzeczy robię. A ja to w żarty obracałem i tyle. Ja to szanuje i nie mam nic przeciwko. Rozumiem to jest jeden z najlepszych klubów. Trener dostaje też nagrody, trenują tam najlepsi zawodnicy, więc ja to szanuje i się z tym zgadzam. Nie wychodzę pod szyldem klubu. Nic złego nie zrobiłem, a każdy się do mnie przypi**dala!          

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Paulo Costa pił przed walką z Adesanyą? Następne tłumaczenia Brazylijczyka!

Ostatni rywal Israela Adesanyi, Paulo Costa pił przed walką z Nigeryjczykiem! Brazylijczyk w rozmowie z MMAfighting.com wrócił do pamiętnej walki o pas wagi średniej i przeanalizował przyczynę swojej oktagonowej klęski.