MMA PLNajnowszeKrwawy SportKrwawy Sport 5: Trener Murańskiego deklasuje rywala! Maruszak wraca w świetnym stylu!

Robert Maruszak wraca do rywalizacji w świetnym stylu! Po dłuższej przerwie, ale rdzy większej nie było widać. Reprezentant Corpus Gym Gdańsk w niecałą minutę zdemolował Bartosza Sarbiewskiego.

Maruszak

Sarbiewski od początku ruszył z ciosami. Maruszak świetnie unikał ciosów i dystansował. W pewnym momencie Robert przeszedł do kontry. To robiło duże wrażenie! Po trzecim liczeniu sędzia przerwał walkę.

Zdjęcia z pojedynku poniżej:

Robert Maruszak:

Robert Maruszak debiutował w MMA podczas gali PLMMA 6 w Brodnicy ulegając utalentowanemu i bardziej doświadczonemu wówczas Michałowi Andryszakowi. Zawodnik z Trójmiasta podjął wówczas walkę po zaledwie trzech miesiącach treningów, spowodowanych przerwą w sporcie, ale pokazał wielkie serce do walki.

Na kolejną walkę czekał ponad 1,5 roku i w czerwcu 2014 udało mu się odnieść upragnione pierwsze zwycięstwo nad Tymoteuszem Pledziewiczem z Torunia. W międzyczasie Maruszak rozwijał się na niwie kickboxerskiej i zdobył Puchar Świata w Kickboxingu w Szeged na Węgrzech. Robert ostatni pojedynek stoczył na FEN 4, gdy przed czasem odprawił Tomasza Kowalkowskiego. Maruszak mierzy 190 cm i waży 120 kg.

No to mamy kolejne zmiany! Tomasz Romanowski (14-8) nie wystąpi na jutrzejszej gali KSW 66 w Szczecinie. Na szczęście udział Krystiana Kaszubowskiego (9-2) nie jest zagrożony.

Mistrz KSW vs champion czołowej organizacji na świecie? Mańkowski ma pomysł po zdobyciu pasa!

Czy Borys Mańkowski po raz drugi w karierze zdobędzie mistrzowski pas organizacji KSW? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższą sobotę. “Diabeł Tasmański” nie waha się jednak myśleć, co wydarzy się w przypadku pokonania Mariana Ziółkowskiego.