MMA PLKrwawy SportKrwawy Sport 5: Pogromca Soroko ciężko nokautuje! Wysokie kopnięcie w punkt!

Krwawy Sport 5: Pogromca Soroko ciężko nokautuje! Wysokie kopnięcie w punkt!

Krystian Rosa pokazał się z naprawdę świetnej strony na gali Krwawy Sport 5. Pogromca Soroko w trzeciej rundzie ciężko znokautował Łukasza Wiśniewskiego.

Rosa

Krystiana możecie pamiętać z ostatniego turnieju na gołe pięści w organizacji The War. Rosa w finałowym pojedynku pokonał Adama Soroko.

Od początku Wiśniewski wyprowadzał dużo kopnięć niskich oraz frontów na tułów. Rosa czekał i ruszał z szarżą uderzeń i kolan. Wiśniewski zapominał się i wielokrotnie próbował obalić – co oczywiście jest zakazane. Gong uratował Łukasza, który runął na deski po wysokim kopnięciu. Ostatecznie sędzia nie przerwał walki i mieliśmy 1-minutą przerwę.

W drugiej rundzie Łukasz Wiśniewski był zdecydowanie bardziej zmęczony. Za wszelką cenę szukał mało spotykanych technik – kolana z wyskoku czy obrotówki. Rosa zaś spokojnie czekał na akcję rywala i był zdecydowanie bardziej celny. Wiśniewski w drugiej rundzie ponownie był liczony – dostał też minus punkt za uderzenie w tył głowy.

W trzeciej rundzie mieliśmy podobny przebieg. Nokaut to była tylko kwestia czasu. Wysokie kopnięcie i mamy ciężkie KO!

Zdjęcia z tego pojedynku poniżej:

Zobacz także:

Nowe, nie znaliście! Pub Conora McGregora obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną! Co wy na to?

Bardzo niepokojące informacje docierają do nas z Irlandii. Pub Conora McGregora został obrzucony podpalonymi butelkami z benzyną! W środku byli klienci!

Don Kasjo ostro o Najmanie! ”Król” wypowiedział się o sytuacji ze ”Słowikiem”! Widzieliście?

Kolejne znane persony zabierają głos w sprawie ostatniej konferencji MMA VIP. Nie sama konferencja wzbudziła tak skrajne odczucia w społeczeństwie, a informacja o angażu w federacji Andzeja “Słowika” Banasika. Swoje zdanie na ten temat wyraził włodarz Prime Show MMA, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis