MMA PLKrwawy SportKrwawy Sport 4: Summer Jam Sopot – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Krwawy Sport 4: Summer Jam Sopot – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższą sobotę odbędzie się gala Krwawy Sport 4: Summer Jam Sopot. To kolejna edycja gal formule K-1, gdzie zawodnicy rywalizują na gołe pięści. Tym razem czekają nas aż dwa pojedynki mistrzowskie.

Krwawy Sport 4 rozpiska
Foto: Krwawy Sport

W walce wieczoru o pas wagi ciężkiej zawalczą Paweł Koper i Vadim Shablevskyi. Obaj zawodnicy zagwarantowali sobie starcie mistrzowskie dzięki zwycięstwom na gali Krwawy Sport 3. Polak szybko pokonał byłego mistrza PLMMA Kevina Wiwatowskiego. Z kolei Ukrainiec wyeliminował będącego faworytem Adama Wiśniewskiego – po serii niskich kopnięc rywal doznał złamania kości piszczelowej.

Pasa kategorii średniej bronić będzie Jędrzej Durski. Jego przeciwnikiem będzie zaś Sebastian Skiermański, który na ostatniej gali wygrał przez nokaut po zaledwie 15 sekundach.

W organizacji zadebiutuje też Artur Bizewski, którego znamy choćby z wielu występów w Fight Exclusive Night, gdzie mierzył się m.in. z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ponadto w rozpisce zobaczymy też m.in zawodników, których wcześniej mogliśmy oglądać na innych galach walk na gołe pięści. Na Krwawy Sport 4 zawalczą bowiem Marcin Wasilewski (rywal Kijańczuka z gali GENESIS) czy Kamil Janik (uczestnik gali WOTORE 3).

Gala dostępna będzie w systemie PPV w cenie 19,99 zł.

Krwawy Sport 4: Summer Jam Sopot

Data: 21 sierpniaa 2021

Początek gali: 20:00

Transmisja: PPV (19,99 zł)

+100kg: Paweł Koper vs. Vadim Shablevskyi – o pas wagi ciężkiej
+100kg: Artur Bizewski vs. Arturas Liutika
80kg: Jędrzej Durski vs. Sebastian Skiermański – o pas wagi średniej
+100kg: Marcin Wasilewski vs. Grzegorz Golański
100kg: Jakub Szmajda vs. Kamil Janik
80 kg: Paweł Świeczkowski vs. Filip Czapczyk
80kg: Paweł Wróblewski vs. Piotr Sikora
90kg:  Adam Curyło vs.  Patryk Foryś
70kg: Arkadiusz Skrzypkowski vs. Wiktor Adamski 

Zobacz także:

Misha Cirkunov vs. Krzysztof Jotko na październikowej gali UFC

Krzysztof Jotko (22-5) powróci do oktagonu na gali, która odbędzie się 2 października. Jego przeciwnikiem będzie debiutujący w kategorii średniej Misha Cirkunov (15-6).

Don Kasjo wskazał faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11!

Kasjusz Życiński wskazał swojego faworyta w walce wieczoru FAME MMA 11, która odbędzie się już drugiego października. Będzie to drugie starcie Normana Parke z Borysem Mańkowskim. Tym razem będą to zasady cage boxu – 15 minut bez przerwy w rękawicach do MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis