MMA PLNajnowszeBez kategoriiKron Gracie powalczy o europejski prymat

Kron Gracie powalczy o europejski prymat

OCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

sergio-vs-kron.jpg

Gamrot - Dos Anjos

To nie żart, najwidoczniej prestiż tej imprezy rośnie z dnia na dzień. Info zamieszczono na dwóch liczących się portalach tj. GRACIEMAG I ADCOMABT.

Gorzki smak porażki z roku poprzedniego najwyraźniej dawał o sobie znać wielokrotnie. W Lizbonie Sergio Moraes nie wystąpi. Kron Gracie, syn legendarnego Ricksona, ma szansę pokazać się wśród najlepszych czarnych pasów na starym kontynencie. Junior potraktował sprawę poważnie trenował bowiem pod nadzorem Roylera w UNIJJ a wśród jego sparingpartnerów wymienia się min Saulo Ribeiro czy też  Regis Lebre i Paulo Guilhobel. Młody fighter potwierdził swoją obecność w średniej kategorii ,turniej odbędzie się 30 stycznia, w Casal Vistoso Complex, w Lizbonie, Portugalia.

Ostateczny termin rejestracji to piątek 23 stycznia,  Oprócz Kron, już na oficjalnej liście jest wiele dużych nazwisk, min Alexandre Souza, Lucio Lagarto , Michel Langhi, Eduardo Telles oraz Remco Pardoel, znany ze swoich udziałów w pierwszych  UFC i Fabio Gurgel– lider zespołu Alliance. Zapowiada się naprawdę interesujący turniej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis