MMA PLJoanna JędrzejczykKrólowa MMA wraca! Joanna Jędrzejczyk zdradziła kiedy chce ponownie walczyć w oktagonie UFC

Królowa MMA wraca! Joanna Jędrzejczyk zdradziła kiedy chce ponownie walczyć w oktagonie UFC

Wygląda na to, że królowa MMA wraca! Joanna Jędrzejczyk, która zmieniła postrzeganie kobiecego MMA w Polsce zdradziła, kiedy chce ponownie walczyć w oktagonie największej organizacji MMA na świecie!

Joanna Jędrzejczyk

Przypominamy, że ostatnie starcie Polki odbyło się w marcu 2020 roku, kiedy to dała fenomenalną, epicką, historyczną i efektowną walkę z Weili Zhang zakończoną porażką decyzją sędziów. Walka ta według wielu obserwatorów jest uznana za najlepszą w historii kobiecego MMA.

Kiedy natomiast kolejne starcie z udziałem Joanny Jędrzejczyk?

Królowa MMA wraca! Joanna Jędrzejczyk zdradziła kiedy chce ponownie walczyć w oktagonie UFC

Oto, co Polka zdradziła w rozmowie z South China Morning Post:

“Wiem jak się robi interes i rozumiem, że UFC i Dana White obiecali mi walkę o pas po ostatnim pojedynku, ale rozumiem stanowisko Rose Namajunas. Jest mistrzynią i może decydować z kim walczyć i kiedy. Ja czuję, że mogę wrócić do oktagonu w marcu/kwietniu 20200 roku, ale jeśli mistrzyni nie będzie gotowa na walkę, albo nie będzie chciała ze mną walczyć, to podejmę inne wyzwanie, bo chcę po prostu już wystąpić. Nie chcę siedzieć bezczynnie przez kolejne sześć, osiem czy dwanaście miesięcy. Nie chodzi o to, że UFC wywiera na mnie presję, po prostu sama chcę wrócić do startów.”

Jędrzejczyk zdradziła także, że jeśli nie dostanie walki o pas i jeśli Carla Esparza byłaby gotowa podjąć się rywalizacji z nią, to Polka chętnie by na taki pojedynek przystała.

Zobacz także:

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Malik Montana nie zatrzymuje się po sukcesie pierwszej gali HIGH League. Wiemy, kiedy i gdzie dojdzie do drugiej, trzeciej i czwartej edycji ligi! Czekają nas wielkie wydarzenia, które podekscytują wszystkich fanów freak-fightów i walk influencerów w Polsce.

Znamy dwóch potencjalnych rywali Marcina Najmana! Jednym z nich jest… Norman Parke!

Kolejna zmiana planów! Marcin Najman w rozmowie z naszym portalem zdradził i wskazał swoich dwóch potencjalnych rywali. ”El Testosteron” nie boi się wyzwań i już w pierwszym kwartale 2022 roku może dojść do jego starcia z… Normanem Parke. To nie koniec, bo były pięściarz dalej może stoczyć trzy walki w jeden miesiąc.

Tak to prawda! Aleksandar Rakić ma być najbliższym przeciwnikiem… Błachowicza!

To będzie arcyciekawy pojedynek! Jak donosi Ariel Helwani były mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-9) w najbliższym pojedynku zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Serb już w tym momencie jest bardzo bliski walki o tytuł.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis