MMA PLJan BłachowiczKrólewskie powitanie! Tłumy na spotkaniu z Janem Błachowiczem w jego rodzinnym mieście [WIDEO]

Królewskie powitanie! Tłumy na spotkaniu z Janem Błachowiczem w jego rodzinnym mieście [WIDEO]

To było iście królewskie powitanie! Tłumy cieszynian przyszło na spotkanie z Janem Błachowiczem w jego rodzinnym mieście. “Cieszyński Książę” podziękował fanom za tak liczne przybycie.

Jan Błachowicz to od dwóch tygodni nowy mistrz wagi półciężkiej UFC. Polak tym samym dzierży tytuł nieformalnego mistrza świata, bowiem został czempionem największej organizacji mieszanych sztuk walki na globie.

Pod koniec września na gali UFC 253, Błachowicz znokautował w drugiej rundzie Dominicka Reyesa i został nowym królem dywizji półciężkiej, którą wcześniej opanował Jon Jones.

Królewskie powitanie! Tłumy na spotkaniu z Janem Błachowiczem w jego rodzinnym mieście

Po [powrocie do kraju, Błachowicz był jedną z najbardziej pożądanych przez media osób. “Cieszyńskiego Księcia” gościł także między innymi premier Mateusz Morawiecki, który osobiście pogratulował mu sukcesu w jego sporcie.

Teraz natomiast możemy zobaczyć, jak wyglądało powitanie Błachowicza w jego rodzinnym mieście – Cieszynie.

Tak się wita mistrzów:

“Nie mam słów, dziękuję Wam za to przywitanie. Cieszę się, że mogłem przynieść dumę mojemu miastu.”

Zobacz także:

Dzisiaj Marcin Tybura walczy z niebezpiecznym rywalem na UFC Fight Island!

Dzisiaj Marcin Tybura walczy z niebezpiecznym rywalem na UFC Fight Island w Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Wszyscy trzymamy mocno kciuki za Polaka!

Kolejny Polak w UFC?

Davidowi Zawadzie wypadł przeciwnik, z którym miał zmierzyć się na Fight Island. Marcin Tybura proponuje, żeby zastąpił go Daniel Skibiński.