MMA PLBez kategoriiKoszulka z autografami zawodników KSW9 na aukcji charytatywnej !

Koszulka z autografami zawodników KSW9 na aukcji charytatywnej !

koszulka.jpg

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=365399178

Pragnąc pomóc chorej dziewczynce redakcja PERFEKT-TV.pl i MMAblog.pl postanowiła wspomóc miesięcznik Sport Dla Wszystkich w tej pięknej akcji. W trakcie trwania gali KSW 9 ( Konfrontacje Sztuk Walki 9 ), udało nam się zebrać na koszulce autografy zawodników biorących udział w imprezie. Koszulka wstępnie miała być przeznaczona na nagrodę dla czytelników i widzów naszych portali. Jednak kiedy dowiedzieliśmy się o akcji organizowanej przez miesięcznik SDW, bez namysłu się do niej przyłączyliśmy.

Pierwsze kroki SdW skierowało do: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, która formalnie wspierała całą akcję ( uzyskanie zgody i załatwienie niezbędnych pozwoleń). Kolejnym mocnym ogniwem w tym łańcuszku ludzi dobrej woli byli właściciele Federacji KSW, Panowie; Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski. Redakcja SdW przedstawiła obu Panom projekt przedsięwzięcia i natychmiast uzyskała zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniędzy dla malutkiej Hani. Ponownie wielkie słowa uznania dla tych ludzi.
Po oficjalnych otwarciu gali, konferansjer ogłosił publicznie o zbiórce oraz zaprezentował zgromadzonym wolontariuszy, którzy do specjalnie przygotowanych puszek zbierali pieniądze na leczenie malutkiej Hani.
Akcja ruszyła i zakończyła się pełnym sukcesem. Wolontariusze w swoje puszki zebrali od zebranych na Torwarze 4 109.60 zł ( cztery tysiące sto dziewięć / 60 zł). Pieniądze już zostały przekazane rodzicom Hani. Na pewno zostaną odpowiednio wykorzystane, tym bardziej, że jak zapewniają lekarze jest duża szansa na wyleczenie dziecka.