MMA PLBez kategoriiKoszulka z autografami zawodników KSW9 na aukcji charytatywnej !

Koszulka z autografami zawodników KSW9 na aukcji charytatywnej !

koszulka.jpg

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=365399178

Pragnąc pomóc chorej dziewczynce redakcja PERFEKT-TV.pl i MMAblog.pl postanowiła wspomóc miesięcznik Sport Dla Wszystkich w tej pięknej akcji. W trakcie trwania gali KSW 9 ( Konfrontacje Sztuk Walki 9 ), udało nam się zebrać na koszulce autografy zawodników biorących udział w imprezie. Koszulka wstępnie miała być przeznaczona na nagrodę dla czytelników i widzów naszych portali. Jednak kiedy dowiedzieliśmy się o akcji organizowanej przez miesięcznik SDW, bez namysłu się do niej przyłączyliśmy.

Pierwsze kroki SdW skierowało do: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, która formalnie wspierała całą akcję ( uzyskanie zgody i załatwienie niezbędnych pozwoleń). Kolejnym mocnym ogniwem w tym łańcuszku ludzi dobrej woli byli właściciele Federacji KSW, Panowie; Martin Lewandowski oraz Maciej Kawulski. Redakcja SdW przedstawiła obu Panom projekt przedsięwzięcia i natychmiast uzyskała zgodę na przeprowadzenie zbiórki pieniędzy dla malutkiej Hani. Ponownie wielkie słowa uznania dla tych ludzi.
Po oficjalnych otwarciu gali, konferansjer ogłosił publicznie o zbiórce oraz zaprezentował zgromadzonym wolontariuszy, którzy do specjalnie przygotowanych puszek zbierali pieniądze na leczenie malutkiej Hani.
Akcja ruszyła i zakończyła się pełnym sukcesem. Wolontariusze w swoje puszki zebrali od zebranych na Torwarze 4 109.60 zł ( cztery tysiące sto dziewięć / 60 zł). Pieniądze już zostały przekazane rodzicom Hani. Na pewno zostaną odpowiednio wykorzystane, tym bardziej, że jak zapewniają lekarze jest duża szansa na wyleczenie dziecka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis