Koszmarna kontuzja na gali Bellator 226. Noga złożyła się jak zapałka! [WIDEO]

MMA to sport bardzo widowiskowy, ale także bardzo kontuzjogenny. Dosadnie przekonał się o tym jeden z zawodników gali Bellator 226, która odbyła się wczoraj w Stanach Zjednoczonych.

W jednej z walk doszło do bardzo poważnego złamania nogi jednego z uczestników widowiska. Debiutujący w Bellatorze Albert Gonzales po wyprowadzeniu bardzo silnego kopnięcia został zablokowany przez swojego rywala co doprowadziło do przerażającej kontuzji.

Całe zdarzenie możecie zobaczyć na zamieszczonym poniżej filmiku:

Na uwagę zasługuje też zachowanie zwycięzcy pojedynku, Tysona Millera, który na widok zwijającego się z bólu rywala zaczął celebrować wygrany pojedynek.

W walce wieczoru gali Bellator 226 zmierzyli się Ryan Bader (27-5) oraz Cheick Kongo (30-10-2). Pojedynek ten zakończył się w kontrowersyjnych okolicznościach. Zwycięzca tej konfrontacji nie został wyłoniony bowiem została ona przerwana przez lekarzy, którzy nie dopuścili Francuza do kontynuowania pojedynku po… włożeniu palca w oko przez Badera. Wobec niedokończenia tej walki, pas mistrzowski Bellatora pozostał na biodrach Ryana Badera.