MMA PLPrime Show MMAKossakowski ostro o Kapeli: 19 lutego w Atlas Arenie wchodzę i urywam mu ten pusty lewacki łeb! [WIDEO]

Kossakowski ostro o Kapeli: 19 lutego w Atlas Arenie wchodzę i urywam mu ten pusty lewacki łeb! [WIDEO]

Ziemowit Kossakowski jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. Na Prime Show MMA dojdzie do starcia prawicy z lewicą. Były dziennikarz TVP Info zmierzy się z kontrowersyjnym Jasiem Kapelą. Do gali dojdzie dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie.

Ziemowit

W walce wieczoru zmierzy się dwóch niedawnych króli Youtube’a – Kruszwil i Kamerzysta. Obaj mają do wyjaśnienia stare zatargi i najlepiej, żeby to zrobili na sportowych zasadach w klatce.

Kossakowski: On mi sygnalizował przed wejściem na antenę, żebym uważał na siebie!

Ziemowit Kossakowski w rozmowie z naszym portalem skomentował sytuację na pierwszej konferencji Prime Show MMA.

Przede wszystkim zaskoczyła mnie jego nonszalancja. Widziałem Michał, że Ty też próbowałeś te jego d**ilne wypowiedzi o Janie Pawle II i w ogóle mi się nie podobało… Nie spotkaliśmy się tam obrażać religię katolicką, a on tak jakby takie standardy chciał wprowadzać. On mi sygnalizował przed wejściem na antenę, żebym uważał na siebie, bo on może mi coś zrobić. Co on może? Zagrać na trąbce.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Brutalne zasady na WOTORE 4! Będą dozwolone kopnięcia w parterze i uderzenia głową! Widzieliście?

Już jutro w katowickiej Walcowni wraca organizacja WOTORE. Trzeba przyznać, że czwarta edycja zapowiada się ciekawie. Postanowiliśmy przypomnieć wam zasady jakie będą panować w jutrzejszych pojedynkach na gołe pięści.

WOTORE 4: Znamy kolejnych uczestników turnieju! Trener Murańskiego i doświadczony Pietraszek! Na kogo stawiacie?

Znamy następnych uczestników turnieju WOTORE 4. Trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Organizacja na gołe pięści wraca już w najbliższy piątek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis