MMA PLPrime Show MMAKossakowski komentuje przegraną z Kapelą i apeluje o rewanż: Melanżowałem cały czas!

Kossakowski komentuje przegraną z Kapelą i apeluje o rewanż: Melanżowałem cały czas!

Ziemowit Piast Kossakowski zabrał głos po wczorajszej przegranej na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Były dziennikarz TVP Info przegrał już w pierwszej odsłonie z Jasiem Kapelą.

Kossakowski

W stójce mieliśmy kompletny chaos i ciężko nawet wskazać – kto wyglądał w niej lepiej. W parterze zaś Kapela był zdecydowanie lepszy i widać było, że przygotowanie wziął na poważnie. Były próby duszeń… Ostatecznie zakończyło się na uderzeniach w parterze.

Po walce był wózek, a chwile później nosze… Tak zakończył się start Ziemowita Kossakowskiego podczas PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie.

Kossakowski: Chciałem fajnie wystąpić, przekazać trochę wartości młodzieży!

Ziemowit Kossakowski zabrał głos po bolesnej przegranej z Jasiem Kapelą.

Pycha kroczy przed upadkiem, a potem jest tylko przypał także co mogę więcej powiedzieć. Muszę jakoś przetrawić to co się stało i lecimy po rewanż. To jest tylko freak fight bez kitu. Nie ma miejsca na płaczki, stańmy w prawdzie. Melanżowałem cały czas, wyszedłem do tej walki z melanżu. Kapela się dobrze przygotował, wyszedł do walki. Szacunek dla mojego przeciwnika, że wygrał. Ja byłem pyszny, bo dalej jestem głupi tak jak byłem kiedyś. Chciałem fajnie wystąpić, przekazać trochę wartości młodzieży, jak zawsze d*bil typowy musi się naprężyć. Wygrał lepszy, dałem ciała, lekceważyłem treningi, w kółko miałem tylko jakieś rozproszenia. Wina jest tylko po mojej stronie, więc się nie usprawiedliwiam. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem, wszystkich co postawili na mnie kase. Jedyne o co mogę poprosić to mojego rywala, który wygrał. Redaktorze Kapelo daj mi ku*a trzy miesiące i poproszę Ciebie o rewanż.  Co mogę więcej powiedzieć zje*ałem k*wa.  

Zobacz także:

Marcin Wrzosek mocno odpowiada Taxi Złotówie: Chętnie wyjaśnię Cię nawet za darmo! Widzieliście?

Szymon Wrzesień w wywiadzie po walce na Silesian MMA 5 w Mysłowicach wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Taxi Złotówa” chciałby zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW – Marcinem Wrzoskiem oraz Arturem Sowińskim. ”Polish Zombie” postanowił zareagować.

Najman o Miśku z Nadarzyna: Tylko raz walczyłem z takim King Kongiem. Z Pudzianem! Co wy na to?

Marcin Najman ponownie próbuje zrobić szum wokół swojej nadchodzącej walki. “El Testosteron” wypowiedział się o Miśku z Nadarzyna, z którym skrzyżuje rękawice już 5 marca w Warszawie. Starcie to będzie walką wieczoru gali MMA VIP 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis