MMA PLFAME MMAKontuzja Popka: FAME MMA wydało oświadczenie, Kizo wybierze rywala z piątki chętnych

Kontuzja Popka: FAME MMA wydało oświadczenie, Kizo wybierze rywala z piątki chętnych

Foto: FAME MMA

Kontuzja Popka Monstera to informacja, która od wczoraj hula po polskim internecie. Raper, celebryta i sportowiec wypadł z walki wieczoru gali FAME MMA 9, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 6 marca.

Popek miał zmierzyć się z innym raperem – Kizo. Teraz otrzymaliśmy oficjalną informację od FAME MMA w sprawie tej kontuzji.

Kontuzja Popka: FAME MMA wydało oświadczenie, Kizo wybierze rywala z piątki chętnych

Niestety, potwierdziły się najgorsze informacje. Popek Monster doznał poważnego złamania kości śródręcza i nie jest w stanie wystąpić na FAME MMA 9. Teraz trwają poszukiwania nowego rywala dla Kizo, którego raper sam wybierze.

Poniżej pełne oświadczenie FAME MMA w tej sprawie:

“Niestety, Paweł POPEK Mikołajuw doznał kontuzji – wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem KIZO Wozińskim.

W czwartek Popek Monster przejdzie operację. Cała Federacja trzyma za niego kciuki. Popuś, wracaj szybko do zdrowia i do treningów 👊❤️

Od wczoraj intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia 🔥 Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami Patryka. Najpóźniej w czwartek poznacie nowego rywala. Ze względu na fakt, iż sytuacja ta wydarzyła się na 4 dni przed galą, ostateczną decyzję w wyborze przeciwnika jak i warunków dotyczących formuły, zostawiamy Kizo i jego narożnikowi. Będziemy Was informować na bieżąco.”

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs TBA

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Mateusz Murański ostro o Popku! O co chodzi?

Mateusz Murański pojawił się na niedzielnej konferencji prasowej, gdzie ogłoszono oficjalnie jego pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Do wyjaśnienia ich konfliktu dojdzie siedemnastego kwietnia na FAME MMA 10.

Krycha komentuje awanturę z Postem i wyjaśnia dlaczego nie może reprezentować Ankosu! Widzieliście?

Krystian Wilczak (2-1) już w sobotę wraca do klatki FAME MMA! Ostatecznie nie dojdzie do walki z Sashą Muzheiko z Teamu Don Kasjo. Nowym przeciwnikiem Krystiana będzie Patryk ”Motralcio” Baran.

Gamrot skomentował zestawienie Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10! Będziecie zaskoczeni!

Jak zapewnia pytań o te zestawienie było naprawdę dużo. Tym samym Mateusz Gamrot (17-1) postanowił skomentować ogłoszoną już walkę pomiędzy Normanem Parke (28-7-1), a Kasjuszem Życińskim.