MMA PLPLMMAKontrowersyjny wywiad z Mirosławem Oknińskim usunięty z kanału Andrzeja Kostyry

Kontrowersyjny wywiad z Mirosławem Oknińskim usunięty z kanału Andrzeja Kostyry

Foto: materiały własne
Foto: materiały własne

Głośny w ostatnich dniach wywiad dziennikarza Super Expressu Andrzeja Kostyry z trenerem Mirosławem Oknińskim został usunięty z kanału dziennikarza.

Materiał, który Andrzej Kostyra opublikował w tygodniu wywołał lawinę komentarzy, a wszystko ze względu na kontrowersyjne słowa, które wypowiadał w nim trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński. 

Legenda trenerska polskiego MMA atakował w min, m.in. Mariusza Pudzianowskiego i Łukasza Jurkowskiego.

O “Jurasie” mówił tak:

“„Juras” jest potrójnym zdrajcą. U mnie trenował raz. Wygrał KSW. No odszedł ode mnie. Udawał, że u mnie nie trenował. Powiedział, że on tam sam w garażu trenował. Później przyszedł do mnie i mówi mi (przegrał z Chmielewskim w KSW): Mirek ja cię przepraszam, ja tu z tobą. Chcę z tobą trenować. Pomóż mi.  – no bo przegrał. No to go wziąłem. Wygrał 4 czy 5 walk po kolei. No i znowu odszedł. I mówi: Jest wszystko OK. Ja mogę robić co chcę. Ja mówię: OK. Możesz robić co chcesz. Tylko po co mówisz, że u mnie trenowałeś, później mówisz, że nie trenowałeś? Później odchodzisz, później przychodzisz i mnie przepraszasz. Później znowu odchodzisz. Później się spotykamy trzeci raz: A zapomnijmy już te sprawy.

Ja tam kiedyś zrobiłem 5 gal w jednym miesiącu i sponsorzy mi nie zapłacili. Tam był jakiś problem. To kto pierwszy to ujawnił? ŁUKASZ „JURAS” JURKOWSKI. To po prostu jest taki człowiek, który zawsze ci pomoże jak jesteś u góry, ale jak jesteś na dnie też ci pomoze, zepchnie cię ze schodów, z balkonu albo doniesie na Ciebie.”

Doszło też do tego, że sam Jurkowski zapowiedział przygotowanie materiału, w którym zamierza udowodnić, że to co mówi trener Okniński na jego temat to „stek kłamstw”:

Oficjalnie nie podana została przyczyna usunięcia filmu z kanału Andrzeja Kostyry.