MMA PLBoksKontrowersyjne zachowanie sędziego na mistrzostwach Polski! Było liczenie, ale po czym? [WIDEO]

Kontrowersyjne zachowanie sędziego na mistrzostwach Polski! Było liczenie, ale po czym? [WIDEO]

Jesteśmy po mistrzostwach Polski seniorów w boksie. Warto zaznaczyć, że wczoraj w finale bił się Mateusz Kubiszyn. ”Don Diego” znany z walk na gołe pięści w GROMDZIE musiał uznać wyższość rywala.

Kubiszyn

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Boksie Olimpijskim🥊🇵🇱 Cieszę się, żej jestem tutaj i sprawdzam poziom swoich umiejętności pięściarskich 🤩🥊 Za sobą mam już 3️⃣ pojedynki, w tym 2️⃣ zakończone przed czasem #rsc👊😵Dziś FINAŁ! 🥇🇵🇱🥊 Zapraszam przed #TV by o godz. 19.00 na antenie TVP Sport📺 obejrzeć galę finałową z moim skromnym udziałem 😅

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Boksie Olimpijskim🥊🇵🇱 Cieszę się, żej jestem tutaj i sprawdzam poziom swoich…

Posted by Mateusz DON DIEGO Kubiszyn on Friday, November 19, 2021

Kontrowersje!

Pojawiło się nagranie z mistrzostw Polski. Sędzia w pewnym momencie zaczął liczyć pięściarza, jednak zastanawia wszystkich jedno – dlaczego? Nie było ani desek ani jakiegoś bardzo mocnego uderzenia.

Tak sędziują na MP… Sędzia zamiast liczyć Don Diego liczy Witolda Liska… Szok! Oby dziś u mnie tak nie było

Mateusz Kubiszyn w piątek w walce finałowej spotkał się z Mateuszem Bereźnickim. ”Don Diego” przegrał przez jednogłośną decyzje sędziów.

Zobacz także:

Nabuzowany Jacek Murański na media treningu przed FAME 12. Prawie zaatakował Michała Rogozińskiego [WIDEO] Widzieliście?

Za nami otwarty trening i ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME 12. Jednym z bohaterów wydarzenia był Jacek Murański, który w super fight’ie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą.

FAME MMA 12: Don Kasjo dużo cięższy od Marcina Wrzoska! ”Król” sprawi niespodziankę?

Jest naprawdę duża różnica kilogramów. Mowa o walce wieczoru jutrzejszej gali FAME MMA 12, która odbędzie się w Ergo Arenie. Kasjusz Życiński na zasadach boksu zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem KSW. Tym razem będzie to Marcin Wrzosek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis