MMA PLNajnowszeCiekawostkiKontrowersyjne przerwanie w walce Bigfoota Silvy z byłym rywalem Izu Ugonoha [WIDEO]

W miniony weekend w Serbii odbyła się gala Megdan Fighting 9, na którym kibice oglądali kontrowersyjne przerwanie w walce Antonio Bigfoota Silvy z byłym rywalem Izu Ugonoha.

Kontrowersyjne przerwanie w walce Bigfoota

Starcie o którym mowa było walką w wadze ciężkiej, w której na przeciwko siebie stanęli były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Antonio Bigfoot Silva i były rywal Izu Ugonoha na KSW 54 – Quentin Domingos.

Domingos walkę z Silvą wygrał przez TKO w drugiej rundzie, choć przerwanie w tej walce należy traktować jako kontrowersyjne, które jeszcze w klatkoringu kwestionował Brazylijczyk.

Sami zobaczcie jak to wyglądało. Należało tę walkę przerwać w tym momencie?

Dla Antonio Silvy była to ósma przegrana z rzędu. Brazylijczyk ostatnią wiktorię odniósł w sierpniu 2015 roku, kiedy to jeszcze na gali UFC znokautował w drugiej rundzie Soa Paleleiego. Od tamtego momentu notorycznie przegrywa, nie mogąc się przełamać.

Przypominamy także, że Quentin Domingos to niedoszły rywal Mariusza Pudzianowskiego oraz jeden z ostatnich przeciwników Izu Ugonoha. Były kickbokser w walce z Domingosem zadebiutował w walce w formule MMA. Na gali KSW 54 okopał nogę rywala w taki sposób, że ten doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu kontynuowanie starcia.

To jest spore zaskoczenie! Martin Lewandowski wypowiedział się o potencjalnej walce Szymona Kołeckiego (9-1) z Akopem Szostakiem (4-3). Jeden z właścicieli KSW jest chętny na zorganizowanie takiego starcia.

Szostak gotowy na walkę z Kołeckim na KSW 62: My z Szymonem za sobą nie przepadamy… Chcielibyście zobaczyć takie zestawienie?

Akop Szostak (4-3) jest gotowy na duże wyzwanie! Reprezentant WCA Fight Team w mediach społecznościowych wyznał, że chętnie zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Trzeba przyznać, że medalista olimpijski w takim starciu byłby dużym faworytem bukmacherów.

Dymy na konferencji MMA VIP 2! Antykonfident do Żuroma: Będzie dojechany! [WIDEO]

Aż takiego ataku Andrzej Żuromski się raczej nie spodziewał! Było gorąco podczas konferencji prasowej przed drugą edycją MMA VIP, która już w piątek odbędzie się w Częstochowie.