Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAKonrad Niewolski ostro jedzie z Jackiem Murańskim. Padają słowa, których nie chcielibyście słyszeć!

Konrad Niewolski ostro jedzie z Jackiem Murańskim. Padają słowa, których nie chcielibyście słyszeć!

Niestety, ale sprawa z bardzo poważnymi oskarżeniami w kierunku Jacka Murańskiego wydaje się nie mieć końca. Konrad Niewolski ostro jedzie z Jackiem Murańskim w opublikowanym materiale wideo, w którym utrzymuje oskarżenia w kierunku gwiazdora frak fightów.

Konrad Niewolski ostro jedzie z Jackiem Murańskim

Niewolski oskarża Jacka Murańskiego o jednej z najgorszych czynów, czyli pedofilię.

Sprawy nie oceniamy, bowiem w Polsce panuje zasada domniemania niewinności i Jacek Murański nie jest o żadne tego typu czyny, ale zobaczcie, co w sprawie ma do powiedzenia Konrad Niewolski, czyli publiczny wróg rodziny Murańskich.

Konrad Niewolski ostro jedzie z Jackiem Murańskim. Padają słowa, których nie chcielibyście słyszeć!

“Nie zostałeś w żaden sposób pomówiony, tylko dobrze wiesz parówo jebana, że to są wszystko fakty. Gdyby to nie były fakty, to już dawno kurewko poleciałbyś do sądu. Ale nie pójdziesz kurwo do sądu, bo dobrze wiesz, że ludzie, których będę pozywał znajdą się w sądzie. A w sądzie wszyscy jako świadkowie będą zeznawać pod przysięgą prawdę. Tak samo ci twoi parobki, policjant na emeryturze, których chodzi i zastrasza świadków, biznesmen lokalny i właściciel kantorów, z którym dymaliście dzieci kurwa, koleś, który pracuje w starostwie, wysoko postawiony polityk – razem dymaliście dzieciaki i jesteście zamieszani w handel dziećmi. Czekam kurwy na proces.”

Cała wulgarna wypowiedź Konrada Niewolskiego do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Kontuzjowany Murański do Tańculi: Ja bym nie wziął tej walki, gdybyś nie opluł kobiety!

To nie jest koniec niespodzianek podczas tego wieczoru. Jacek Murański wchodzi na zastępstwo do walki na gali FAME MMA 12. Informacja doszła do nas przed chwilą, a już wymaga aktualizacji, ponieważ Murański do walki z „Aroyem” wyjdzie z kontuzją! Mimo to, 52-latek chce ukarać Tańculę za sytuację, która wydarzyła się w hotelowym holu.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis