MMA PLArchiwumClout MMAKoniec problemów z transmisją gal Clout MMA! Peszko potwierdził nową współpracę!

Koniec problemów z transmisją gal Clout MMA! Peszko potwierdził nową współpracę!

O tym mówiło się w środowisku od bardzo dawna! Organizacja Clout MMA nawiązała nową współpracę, która najprawdopodobniej będzie oznaczała koniec problemów z transmisją PPV gal produkowanych przez tę freakową organizację.

Koniec problemów z transmisją PPV gal Clout MMA

Temat zacinającej się transmisji PPV dotyczył dwóch gal Clout MMA, czyli praktycznie każdej, którą zorganizowali. Kibice najpierw masowo składali reklamacje po gali Clout MMA 1, a kiedy w ramach rekompensaty otrzymali dostęp do gali Clout MMA 2 i znowu napotkali podobne problemy, to później ponowili swoje żądania zwrotu pieniędzy za kupno PPV, które nie działało.

Problemy z transmisją ostatniej gali Clout MMA 2 skomentowała także Lexy Chaplin, osoba przedstawiana jako jedna z ambasadorów tej organizacji. Chaplin przepraszała wówczas fanów:

Koniec problemów z transmisją PPV gal Clout MMA!

Sławomir Peszko, który jest kolejnym głośnym ambasadorem gali Clout MMA i promuje gale tej organizacji swoim wizerunkiem był gościem Mateusza Borka w Kanale Sportowym.

Tam odniósł się do kłopotów z transmisją PPV oraz potwierdził nową współpracę w tym zakresie. Jak sam zapewnił, Clout MMA finalnie porozumiało się z firmą Stream Online, która ma odpowiadać za transmisję PPV przy najbliższej gali tej organizacji.

Stream Online to obecnie największa firma streamingowa, która znana jest ze współpracy z największą polską organizacją freakową – FAME MMA.

Firma ta ma być gwarantem sukcesu transmisyjnego podczas najbliższej gali Clout MMA 3. Choć oficjalnie nie znamy daty tej imprezy, to w sieci pojawiają się informacje o planowanej organizacji tej imprezy jeszcze w tym roku – w dniu 29 grudnia.

Miejsce gali Clout MMA 3 także nie jest jeszcze znane.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis