MMA PLFreak FightKoniec czekania! Arkadiusz Pan Pawłowski poznał nowego pracodawcę!

Koniec czekania! Arkadiusz Pan Pawłowski poznał nowego pracodawcę!

To już pewne! Arkadiusz Pawłowski poznał nowego pracodawcę. Pan Pawłowski w materiale Sylwestra Wardęgi wspominał, że nie brakuje ciekawych ofert i ma w czym wybierać. Jest już decyzja i tym samym wiemy w jakiej organizacji zobaczymy Arkadiusza.

Koniec czekania!

Arkadiusz już od pierwszej edycji był związany z FAME MMA. Jego odejście było dość zaskakujące, a wielu kibiców domagało się powrotu Pana Pawłowskiego. Freakowa organizacja nie doszła do porozumienia z Pawłowskim, który nie musiał długo czekać na znalezienie nowego pracodawcy.

Pawłowski poznał nowego pracodawcę!

Highleague to freakowa organizacja, która już niebawem ruszy z  promocją. Jest to nowy projekt popularnego rapera Malika Montany. Z zapowiedzi  możemy domyślić się, że Arkadiusz Pawłowski będzie ich prowadzącym. Tym samym nowa organizacja zamierza ruszyć z hukiem! Całą zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także:

FAME MMA 10: Coraz więcej zawodników widzi szansę na zwycięstwo Don Kasjo! Będzie niespodzianka?

Dla wielu może to być zaskoczenie! Coraz więcej zawodników sportów walki widzi szansę Kasjusza Życińskiego w starciu z Normanem Parke. Do ich walki dojdzie już siedemnastego kwietnia. Będzie to main event jubileuszowej 10-edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis