MMA PLPrime Show MMAKonfrontacja Kruszwila z Kamerzystą w programie ”Zadyma” już dziś!

Konfrontacja Kruszwila z Kamerzystą w programie ”Zadyma” już dziś!

PRIME SHOW MMA rusza z serią programów ZADYMA, w którym będziemy konfrontować skonfliktowanych zawodników walczących dla naszej organizacji. Na pierwszy ogień zobaczymy bohaterów walki wieczoru, czyli Kruszwila z Kamerzystą. Na konferencji wydawało się, że obaj już nie są tak mocno skonfliktowani ze sobą, jednak w ostatnim czasie ich stosunki uległy pogorszeniu.

Kamerzysta

Kruszwil podczas konferencji był mało rozmowny, nie chciał drążyć ich wspólnej historii. Jednak nie da się ukryć, że obaj mają do siebie wiele żalu. Kamerzysta twierdzi, że to dzięki niemu Marek stał się sławny w internecie. Kruszwil natomiast, że gdyby nie on to ich projekt nigdy nie urósłby do takich rozmiarów. W końcu będzie okazja, żeby wyjaśnić kwestie palące polski internet.

Program ZADYMA odbędzie się na kanale youtube’owym organizacji PRIME: https://bit.ly/3G48qP0 już 26 stycznia 2022 r. o godz. 20. Gospodarzem programu będzie dziennikarz oraz konferansjer organizacji Michał Cichy.

PPV do gali PRIME: Zadyma można nabyć poprzez link: https://www.primemma.tv/. Cena PPV zaczyna się od 29,99 zł, natomiast dostęp PREMIUM kosztuje 34,99 zł. W tej opcji widzowie będę mieli dostęp m.in. do Strefy Cringe’u, w której zasiądą czołowe polskie gwiazdy internetu i nie tylko.

Kibice czekający na galę PRIME: Zadyma mogą zakupić bilety na trybuny łódzkiej Atlas Areny. Ceny zaczynają się już od 70zł, a kończą na 250 zł. Wejściówki na płytę podczas wydarzenia oscylują pomiędzy 150 zł a 1000 zł. Wszystkie bilety są dostępne w serwisie Eventim: https://www.eventim.pl/artist/prime/

19 lutego 2021 r. podczas PRIME: Zadyma widzowie obejrzą kartę pełną gwiazd, wciąż jednak nie poznaliśmy rywali dla Mateusza Murańskiego i Pawła Tyburskiego. Duże ogłoszenia czekają już nas już niedługo.

Aktualna karta walk:
Kruszwil vs Kamerzysta
Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
Adam Soroko vs Stifler
Mateusz Murański vs TBA
Paweł Tyburski vs TBA
Puszbarber vs Sobota
Ztrolowany vs Hecman
Dawid Ambro vs Adrian Cios
Medusa vs Dawid Narożny
Queen of the Black vs Karolina Dumała
Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje walkę Cieślak o mistrzostwo świata! Pięściarz odpowiada: Perfidne kłamstwo! Co wy na to?

Ostatnia zaczepka Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego w kierunku Michała Cieślaka nie przeszła koło nosa pięściarzowi. Pretendent do tytułu organizacji WBC postanowił odpowiedzieć na słowa włodarza federacji Prime Show MMA.

Najman dziękuje fanom za przyjęcie w Wieluniu. Boxdel kontruje: 90% ludzi było dla mnie i Stano! Widzieliście?

Nie milkną echa wczorajszej wizyty Marcina Najmana, Krzysztofa Stanowskiego i Boxdela w Wieluniu. W sieci aż wrze od materiałów i analiz tego, co wydarzyło się w tym ważnym w historii Polski mieście.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis