MMA PLCiekawostkiKonflikt Stanowski-Najman: Jeśli to zrobisz, to przyjadę i dam ci liścia

Konflikt Stanowski-Najman: Jeśli to zrobisz, to przyjadę i dam ci liścia

Konflikt Stanowski-Najman to coś, z czego śmieje się cały internet. Dziennikarz Kanału Sportowego i twórca portalu Weszlo.com co rusz punktuje “El Testosterona” w medialnych sporach. Czy jednak udało mu się to w najnowszej odsłonie ich konfliktu?

Krzysztof Stanowski i Marcin Najman pozostają w konflikcie od czasu wizyty “El Testosterona” w Hejt Parku na Kanale Sportowym. Już przed tym programem, Stanowski wyśmiewał karierę Najmana sugerując, że z niego żaden sportowiec.

Przebojem jednak okazała się wkrętka, której Najman padł ofiarą. Poszedł on bowiem zmanipulowany pod stadion Rakowa Częstochowa oczekując sparingu z Krzysztofem Stanowskim, którego wówczas w Częstochowie nie było.

Po tej wizycie pozostało jedynie zdjęcie-mem:

Krzysztof Stanowski vs. Marcin Najman. Miała być walka w Częstochowie,  przyszedł tylko Najman

I wyśmianie Najmana przez Krzysztofa Stanowskiego:

Konflikt Stanowski-Najman: Jeśli to zrobisz, to przyjadę i dam ci liścia

Teraz natomiast mamy kolejną odsłonę tego konfliktu, w której padły groźby. Chodzi o narodowy plan szczepień i złamanie jego zasad przez celebrytów w postaci Krystyny Jandy, którą zaszczepiono poza kolejnością.

Krzysztof Stanowski odniósł się do tego sugerując, że każdy może znaleźć się w grupie “0” i zaszczepić się “bez kolejki”:

“A propos szczepień… Czy ja się oficjalnie kwalifikuję do grupy zero, czy to tylko takie gadanie?” – napisał Stanowski.

Najman odpowiedział na tego tweeta i zasugerował, że jeśli Stanowski załatwi sobie wcześniej szczepionkę, to dostanie od niego “z liścia”:

“Nie,ty jesteś Zerem. Nie łącz tego z tak zwaną „grupę zero”.A jak spróbujesz po znajomosci na swój pseudonim Zero wyłudzić szczepionki poza kolejką. To przyjadę i dam ci liścia. Nie pomoże tłumaczenie, ze nie umiesz się bić. Nie będziesz się już swoją pizdowatością zasłaniał.”

Tamta wymiana zdań zakończyła się tak:

Zobacz także:

Ostatnia walka w karierze Fedora. Ostatni pogromca “Różala” wśród chętnych do starcia!

Przed nami ostatnia walka w karierze legendarnego Fedora Emelianenko. 44-letnia żywa legenda światowego MMA swoją zawodową karierę ma zakończyć po następnej walce.

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o najbliższej walce Jana Błachowicza. Polak już 6 marca na gali UFC 259 skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, którego stawką będzie pas dywizji półciężkiej.

UFC 257: Dana White opublikował fenomenalną zapowiedź walki Poirier vs McGregor 2 [WIDEO]

Do mocnego rozpoczęcia roku 2021 zostało mniej niż trzy tygodnie. Amerykański gigant jako pierwszą numerowaną galę przyszykował dla kibiców UFC 257, na której dojdzie do rewanżu między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.